Amazon Prime Gaming – znamy gry na czerwiec!

Prime Gaming to ciekawa usługa od Amazona, dzięki której co miesiąc możemy wzbogacić naszą bibliotekę gier o wartościowe tytuły. Ponadto pozwala ona na uzyskanie ciekawych korzyści w przypadku wielu produkcji on-line. Właśnie dowiedzieliśmy się, jakie darmowe tytuły gigant przygotował dla nas na czerwiec. Jak się okazuje – oferta będzie bardzo ciekawa!

Dwa hity w ofercie Prime Gaming na przyszły miesiąc!

Jak co miesiąc w ramach Prime Gaming otrzymamy dostęp do ciekawych bonusów w wielu grach on-line. Wystarczy połączyć swoje konto w danej produkcji z usługą Amazona. Ponadto do dyspozycji graczy zostanie oddanych kilka naprawdę ciekawych tytułów – z dwoma hitami na czele!

  • Far Cry 4,
  • Escape from Monkey Island,
  • WRC 8 FIA World Rally Championship,
  • Calico,
  • Astrologaster,
  • Across the Grooves.

Produkcji takiej, jak Far Cry 4 raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. To kolejna odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych sandboxsowych strzelanin oferująca nam duży, otwarty świat. Na uwagę zasługuje także WRC 8 FIA World Rally Championship. Jak możecie się domyślić, jest to wyborna propozycja dla fanów gier wyścigowych.

Czytaj też: Prime Gaming – dlaczego to się opłaca?

Oferta Prime Gaming zaczyna nabierać w ostatnich miesiącach rozpędu. Mam nadzieję, że Amazon na wakacje również zaserwuje nam bardzo ciekawe propozycje, które umilą nam deszczowe dni zarówno w lipcu, jak i sierpniu. Jak podobają się Wam propozycje Amazona na nadchodzący miesiąc?

Grafika tytułowa: Kylotonn