HP wprowadza na rynek nowe terminale komputerowe z linii Thin Client!

W odpowiedzi na rosnące potrzeby organizacji w zakresie bezpieczeństwa danych i wydajności, firma HP wprowadza nowe rozwiązania Thin Client. HP Elite t755 Thin Client i HP tz655 Trusted Zero Client mają zaspokoić oczekiwania pracowników wykonujących zadania o znaczeniu krytycznym, takich jak urzędnicy rządowi, maklerzy giełdowi czy pracownicy służby zdrowia.

Najważniejsze cechy nowych urządzeń dla biznesu i organizacji

HP Elite t755 Thin Client wyróżnia się o 77% wyższą wydajnością CPU dzięki 45-watowemu procesorowi AMD Ryzen™ Embedded V2546. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się przełomowym potencjałem mocy obliczeniowej, obsługując jednocześnie do sześciu wyświetlaczy 4K. Urządzenie cechuje się także konfigurowalną elastycznością portów i niskim zapotrzebowaniem na energię, zużywając mniej niż 200 watów.

Z kolei HP tz655 Trusted Zero Client został stworzony z myślą o wdrażaniu technologii Zero Trust, zgodnie z wymogami rządowymi. Dzięki zdalnej możliwości zarządzania tysiącami urządzeń za pośrednictwem jednej konsoli z HP Device Manager, administratorzy IT mogą efektywnie wdrażać, aktualizować i zarządzać flotą urządzeń Thin Client. Urządzenie oferuje również wysoką wydajność, obsługując aplikacje wymagające dużej mocy obliczeniowej dzięki PCoIP Ultra™, zapewniając jednocześnie ulepszoną jakość obrazu w czasie rzeczywistym.

Oba produkty odzwierciedlają zaangażowanie HP w zrównoważony rozwój, zawierając co najmniej 50% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Opakowania, wykonane z tektury falistej pochodzącej w 100% w sposób zrównoważony, są przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu. Ponadto, oba urządzenia posiadają certyfikaty ENERGY STAR® i EPEAT® Gold zarejestrowane w USA.

Czytaj też: Widzieliśmy nowe stacje robocze HP Z!

Grafika tytułowa: HP