Wraca kontroler Xboxa 360?

Xbox 360 to konsola, która swoje czasy świetności przeżywała kilkanaście lat temu. Dlatego też sentymentem darzą ją szczególnie starsi gracze. Na sentymentach natomiast łatwo można zarobić. Wie o tym koncern Hyperkin, który w porozumieniu z Microsoftem wprowadza na rynek bardzo ciekawego pada.

fot. Hyperkin

Hyperkin Xenon to rewelacyjna replika!

Hyperkin Xenon jest repliką pada, który dołączony był do słynnego Xboxa 360. Warto przypomnieć, że wspomniana konsola była pierwszą od Microsoftu, która zaoferowała nam dostęp do wygodnych w użytkowaniu, bezprzewodowych kontrolerów. Pad Xboxa 360 i jego konstrukcja wywarły ogromny wpływ na akcesoria gamingowe z Redmond, z których korzystamy do dziś, w połączeniu z konsolami kolejnych generacji.

Hyperkin Xenon może być parowany z urządzeniami z rodzin Xbox One oraz Xbox Series. Poza tym jest również kompatybilny z komputerami PC z systemem Windows 10 i Windows 11. Sprzęt wykorzystuje Bluetooth do łączności bezprzewodowej oraz kabel USB-C, jeśli zechcemy łączyć się z akcesorium przewodowo (przekłada się to na mniejsze opóźnienia). Omawiany kontroler dostępny będzie w kilku kolorach – czarnym, białym, czerwonym i różowym.

Czytaj też: Gry Ubisoft wracają na Steam!

Nie mamy jeszcze informacji związanych z ceną i dostępnością kontrolerów Hyperkin Xenon. Producent obiecuje jednak, że przekaże te wieści już wkrótce. Być może akcesorium dystrybuowane będzie także przez Microsoft.

Grafika tytułowa: Hyperkin