Gry Ubisoft wracają na Steam!

Od trzech lat nowe gry Ubisoft pojawiały się wyłącznie na Epic Games Store i we własnej usłudze giganta. Dziś mamy świetną wiadomość dla fanów Steam i użytkowników konsolki Steam Deck. Francuski producent i wydawca gier komputerowych wraca na platformę Gabe’a Newella!

Powrót z przytupem!

W tej chwili wiadomo już, że w pierwszej kolejności na Steam trafi uznany hit Assassin’s Creed: Valhalla oraz dwie gry, które dopiero czekają na swoje premiery. Mowa o Anno 1800 i Roller Champions. Niewykluczone jednak też, że w międzyczasie Ubisoft będzie chciał wprowadzić na uwielbianą, popularną platformę te produkcje, które nie były na niej do tej pory dostępne, a debiutowały w latach 2019-2022.

Steam jest obecnie chyba najpopularniejszym miejscem dystrybucji gier on-line. Trudno więc się dziwić, że Ubisoft chce zarobić na swoich produkcjach dzięki usłudze Valve. Tym bardziej, że grudzień to okres intensywnych zakupów przedświątecznych. A produkty francuskiego giganta mają wrócić na Steam już 6 grudnia, czyli za kilka dni. To gratka również dla fanów Steam Deck – konsolki korzystającej z zasobów platformy.

Czytaj też: Splinter Cell powróci – tym razem jako remake

Miejmy nadzieje, że wszystkie nadchodzące premiery Ubisoftu nie ominą już Steam. Dajcie koniecznie znać w komentarzach, z której usługi dystrybucji cyfrowej gier wolicie korzystać i dlaczego. Steam? A może kuszący gratisami Epic Games Store?

Grafika tytułowa: Valve