Ważna aktualizacja dla słuchawek Jabra Elite 7 przynosi przydatną nowość!

Słuchawki Jabra Elite 7 to zdecydowanie rozwiązanie z najwyższej półki. Zarówno model Pro, jak i Active oferują nam najwyższą jakość wykonania oraz fantastyczną jakość odtwarzanego dźwięku i rozmów. Urządzenia doczekały się właśnie bardzo ważnej aktualizacji przynoszących przydatną nowość rodem z AirPodsów od Apple. Powitajcie wielopunktową łączność Bluetooth!

Jabra Elite 7 z Bluetooth Multipoint!

Czytaj też: Jabra Elite 7 Pro – oszałamiająca jakość dźwięku w Twojej kieszeni!

Multipoint umożliwia łączenie się z dwoma urządzeniami jednocześnie przez Bluetooth. Oznacza to, że możemy słuchać muzyki lub oglądać program na serial, a słuchawki automatycznie przełączą się na telefon po otrzymaniu połączenia. Brzmi świetnie, prawda? Koncern Jabra niejednokrotnie udowadniał już, że najwyższą wartością jest dla niego wygoda użytkowników.

Najnowsza aktualizacja daje również użytkownikom systemu Android możliwość wybrania Asystenta Google w charakterze domyślnego wirtualnego pomocnika w aplikacji Jabra Sound+. Wcześniej mogliśmy w tym charakterze wybrać wyłączne Alexę od Amazona. Ponadto producent informuje, że ulepszona została funkcja MyFit, której zadaniem jest pomoc w doborze idealnej dla naszej fizjonomii końcówki dousznej.

Czytaj też: Jabra Elite 7 Active – zabierz je ze sobą na trening!

To świetna wiadomość, że Jabra dodaje nowe funkcje do swoich topowych słuchawek TWS. Mam nadzieję, że to nie ostatnia tak ważna aktualizacja dla obydwu wspomnianych modeli i że producent nadal będzie je udoskonalał. Dajcie koniecznie znać, czy sprawdziliście już nowości!