Suszarki Candy RapidO – dlaczego warto na nie stawiać?

Suszarka automatyczna to coraz częstszy widok w naszych domach i mieszkaniach. Trudno się temu dziwić. Dzięki urządzeniom tego typu możemy wygodnie suszyć nasze ubrania oraz odpowiednio je pielęgnować. Dlaczego warto stawiać na produkty z rodziny Candy RapidO? Oto pięć powodów!

Po pierwsze – pielęgnacja ubrań!

Suszarki Candy RapidO oferują nam dostęp do technologii pompy ciepła. Dzięki niej wspomniane urządzenia obchodzą się z naszymi ubraniami o wiele delikatniej niż tradycyjne suszarki bębnowe. Optymalna temperatura suszenia w granicach 50 – 60 stopni Celsjusza oraz specjalne ruchy bębna zadbają o bezpieczne suszenie nawet najdelikatniejszych ubrań. Uwadze nie powinien umknąć fakt, że urządzenia z serii RapidO posiadają, certyfikowany przez Woolmark, program do suszenia wełny. Dzięki niemu nasze wełniane ubrania wskutek suszenia nie zmienią wielkości ani kształtu. Ponadto suszarki oferują także dedykowane tryby pracy dla innych materiałów, jak bawełna czy jeans.

Po drugie – wygoda obsługi!

Candy RapidO to zdecydowanie synonim wygody obsługi. Nowoczesne suszarki pozwolą – dzięki inteligentnym funkcjom na szybkie odświeżanie eleganckich ubrań. Możemy też po spotkaniu biznesowym zneutralizować bakterie przy pomocy pary wodnej. Ciekawie prezentuje się rozwiązanie znane pod nazwą Easy Iron. Jego zadaniem jest minimalizacja zagnieceń na ubraniach. Nawet gdy nie zdążymy wyjąć prania z suszarki na czas, to nie powinniśmy się zamartwiać. Co 30 minut suszarka uruchomi krótki, automatyczny program, który uchroni ubrania przed pognieceniem.

Nie sposób nie wspomnieć o aplikacji simply-Fi. Pozwala ona na wygodne zarządzanie funkcjami suszarek z poziomu smartfonu bądź tabletu. Możemy między innymi tworzyć własne programy oraz korzystać z podpowiedzi dotyczących diagnostyki urządzenia, pomocy online oraz informacji dotyczących właściwej pielęgnacji poszczególnych tkanin. Możemy też zarządzać pracą urządzenia będąc poza domem – na przykład w pracy!

Po trzecie – energooszczędność!

Suszarki Candy RapidO są bardzo energooszczędne. To urządzenia o najwyższej klasie energetycznej A+++, co oznacza, że producent zadbał, by były przyjazne środowisku i zapewniały jak najniższe zużycie energii. Na uwagę zasługuje funkcja KG Detector, która jest w stanie określić wagę prania, dostosować czas i automatycznie zatrzymać cykl po osiągnięciu wystarczającego poziomu wysuszenia. Dzięki temu suszarka wyłączy się wtedy, kiedy trzeba i nie będzie marnowała energii podczas niepotrzebnej pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest inteligentny zbiornik Easy Case. Gromadzona w nim woda może być wykorzystana do sprzątania, prasowania czy podlewania roślin.

Po czwarte – oszczędność czasu!

Suszarki Candy RapidO posiadają do wyboru sprawne i szybkie programy czasowe, spośród których najkrótszy trwa jedynie 12 minut. Ponadto możemy dobierać czas suszenia w zależności od wielkości załadunku. Wszystko po to, by proces suszenia trwał jak najkrócej i był jak najbardziej efektywny. Uwagę zwracają szczególnie trzy programy suszenia – ubrania gotowe do prasowania, suche do powieszenia lub suche do szafy. Przygotują one nasze pranie w adekwatny do każdej sytuacji sposób. Warto pamiętać o tym, że w trakcie procesu suszenia możemy go spauzować i dorzucić ubrania, o których zapomnieliśmy.

Po piąte – oszczędność miejsca!

Suszarka bębnowa to ogromna wygoda. Nie musisz już ograniczać przestrzeni w swoim mieszkaniu klasycznymi suszarkami stacjonarnymi. Ponadto możesz ustawić urządzenie na swojej pralce korzystając z dedykowanego, uniwersalnego łącznika. Candy RapidO to także sprzęt stworzony z uwzględnieniem niewielkiego metrażu niektórych mieszkań. Na rynku dostępna jest bowiem suszarka w wersja SLIM o głębokości zaledwie 46 cm. Ograniczona głębokość jednak nie wiąże się z ograniczonymi możliwościami – mamy tu bowiem standardowy załadunek do 7kg.

A czy Ty masz już swoją Candy RapidO?