Thor: Love and Thunder – pierwszy zwiastun w sieci!

Thor to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych bohaterów Marvela. Doczekaliśmy się już trzech odsłon przygód skandynawskiego władcy piorunów. W drodze jest kolejna, budząca niemałe emocje. Doczekaliśmy się właśnie jej pierwszego zwiastuna filmowego!

Thor: Love and Thunder – premiera zbliża się wielkimi krokami!

Trzeba przyznać, że pierwszy zwiastun filmu jest naprawdę imponujący i zdradza nam co nieco, jeśli chodzi o fabułę produkcji. Już w kilka chwil po opublikowaniu przez Marvela, spotkał się z naprawdę pozytywnym przyjęciem przez fanów. Trzeba przyznać, że apetyty fanów boga piorunów zostały zaostrzone i wielu z nich nie może doczekać się kinowej premiery Thor: Love and Thunder 8 lipca bieżącego roku.

Oprócz odtwórcy tytułowej roli, Chrisa Hemswortha, w filmie przewinie się cała plejada znanych Wam gwiazd – wśród nich: Tessa Thompson, Natalie Portman, Jeff Goldblum, Christian Bale czy Chris Pratt. Szykuje się więc nam naprawdę imponujące widowisko zapewniające fantastyczne efekty specjalne i grę aktorską najwyższych lotów. Z pewnością produkcja przyciągnie do kin miliony fanów Thora!

Czytaj też: The Batman już w HBO Max!

Z pewnością do dnia kinowego debiutu twórcy uracza nas jeszcze kilkoma zwiastunami, które wprowadzą nas mocno w klimat produkcji. Zapewne wielu naszych czytelników nie może się ich doczekać! Będziemy Was informować, gdy pojawią się nowe wieści związane z filmem Thor: Love and Thunder.