Świetny prezent od Epic Games Store na weekend!

Epic Games Store co tydzień serwuje nam darmowe gry. Bardzo często są to mało znane tytuły, jednak od czasu do czasu trafiają się nam prawdziwe perełki. W ubiegłym tygodniu rozdawane było Borderlands 3. Dziś natomiast w ręce graczy trafia nie mniej atrakcyjna propozycja – BioShock: The Collection. To prawdziwa uczta dla graczy! Co warto wiedzieć o wspomnianych grach?

Seria BioShock za darmo dla każdego!

Serii BioShock nie trzeba przedstawiać fanom gier komputerowych. Kompilacja BioShock: The Collection wydana została w 2016 r. dla konsol PS4 i Xbox One. Obejmuje ona takie propozycje, jak: BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered, BioShock Infinite: The Complete Edition. Choć gry dziś nie zachwycają już wizualnie w takim stopniu, jak jeszcze kilka lat temu, ciągle są to ciekawe propozycje dla graczy chociażby ze względu na wciągającą fabułę oraz ciekawą mechanikę rozgrywki. BioShock bowiem łączy zalety pierwszoosobowej gry akcji z ciekawym sposobem rozwoju postaci (nawiązującym do gier cRPG). Całość okraszona jest niesamowitym klimatem znanym z produkcji utrzymanych w konwencji survival-horror.

Czytaj też: Sony zwiększa ilość gier na PC i urządzenia mobilne

Grę możecie przypisać do swojego konta w Epic Games Store do przyszłego czwartku, do godziny 17:00. Biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich dniach pogoda niezbyt zachęca do spędzania czasu na zewnątrz – może to być niezła propozycja na weekend!

Grafika tytułowa: 2K Games