Świetna promocja przy zakupie VIVE Cosmos Elite!

VIVE Cosmos Elite to świetny zestaw do VR, dzięki któremu będziemy mogli w ciekawy i przystępny sposób zarówno uczyć się, jak i zanurzać w świecie rozrywki na niespotykaną do tej pory skalę. Urządzenie doczekało się właśnie atrakcyjnej promocji w Media Expert, w ramach której można odebrać przy zakupie VIVE Cosmos Elite bardzo miły dodatek.

Kup gogle, dostaniesz grę!

Decydując się na zakup zestawu VIVE Cosmos Elite w sieci elektromarketów Media Expert możecie otrzymać w pakiecie bardzo ciekawą grę polskiego studia INCUVO – Green Hell VR. To gra z gatunku survival horror, w której gracz toczy zażartą walkę o przetrwanie w amazońskim lesie deszczowym. Gracz w trakcie przemierzania poszczególnych jej etapów będzie musiał zmagać się z rozmaitymi niebezpieczeństwami charakterystycznymi dla takiego obszaru.

Zestaw HTC VIVE Cosmos Elite to jeden z najlepszych setów VR zaprojektowanych z myślą o graczach. Możemy się więc spodziewać, że wrażenia z zabawy przy grze Green Hell VR będą nieziemskie. Produkcję cechuje ciekawa fabuła, innowacyjne rozwiązania w niej zaszyte oraz przyjemna dla oka oprawa graficzna. Na pewno entuzjaści survival horrorów spędzą z nią długie godziny – szczególnie, że ze względu na aurę będziemy teraz coraz więcej czasu spędzać w domach.

Czytaj też: Nowy plan Discorda dla oszczędnych?

Warto się śpieszyć, jeśli rozważacie zakup. Promocja bowiem nie została ujęta w ramach czasowych i potrwa wyłącznie do wyczerpania zapasów.

Grafika tytułowa: VIVE