Nowy plan Discorda dla oszczędnych?

Discord to zdecydowanie najpopularniejszy komunikator dla fanów gier wieloosobowych. Korzystają z niego zarówno profesjonaliści, jak i osoby chcące po prostu dobrze bawić się podczas zabawy on-line ze znajomymi. Dowiedzieliśmy się właśnie, że lada moment przedstawiciele Discorda zapowiedzą wariant subskrypcji Nitro dedykowany osobom, które nie chcą na to rozwiązanie wydawać zbyt dużych pieniędzy.

Oto Discord Nitro Basic!

Discord Nitro Basic to rozwiązanie za naprawdę skromne pieniądze. Przygotowane zostało dla tych osób, które chcą cieszyć się rozszerzonymi funkcjami komunikatora w niewiarygodnie niskiej cenie. Do tej pory trzeba bowiem było zapłacić 9,99 dolarów (Nitro) lub 4,99 dolarów (Nitro Classic). Za Nitro Basic natomiast trzeba będzie zapłacić… zaledwie 2,99 dolarów. To bardzo korzystna cena!

Co otrzymamy w zaman? Użytkownikom udostępniona zostanie możliwość przesyłania plików o objętości do 50 MB. Jak w każdym planie Premium Discorda, uzyskamy także dostęp do niestandardowych emoji. Ponadto użytkownik opłacający Nitro Basic otrzyma obok nicka specjalną plakietkę wskazującą na to, że jest subskrybentem usługi i że z tego powodu finansowo wspiera twórców aplikacji.

Czytaj też: Razer Edge niemal bez tajemnic

Czekamy na informacje związane z polską ceną nowego planu Discorda. Z pewnością w naszym kraju mnóstwo osób skusi się na wykupienie taniego planu. Wieści w sprawie powinny zostać ogłoszone już 20 października – w momencie uruchomienia subskrypcji.

Grafika tytułowa: Discord