Spider-Man: Bez drogi do domu powróci do kin w specjalnej wersji!

Spider-Man: Bez drogi do domu to jeden z największych hitów Marvela, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w kinach. Jeśli jednak myśleliście, że to koniec pomysłów na zarabianie na tytule, to jesteście w błędzie. W tym roku na duże ekrany trafi rozszerzona wersja produkcji. Co trzeba wiedzieć na jej temat?

 „More Fun Stuff Version” to nowy sposób na zarobek!

Czego możemy się spodziewać po rozszerzonej wersji produkcji? Oczywiście nowej zawartości. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, w ręce fanów zostanie oddany materiał filmowy rozszerzony o wydłużone, znane nam sceny bądź o te zupełnie nowe, których nie było nam dane wcześniej obejrzeć. Na tą chwilę jeszcze nie wiadomo jak mocno rozbudowany zostanie oryginalny materiał, ale w większości przypadków mowa o 20-30 dodatkowych minutach oglądania.

Nowa wersja filmu oznaczona jako „More Fun Stuff Version” zadebiutuje w wybranych krajach. Nie ogłoszono jeszcze, czy będzie wśród nich Polska. W naszym kraju dzieła Marvela mają ogromną rzeszę fanów, więc nie wykluczone, że Hollywood o nas nie zapomni. Premiera w kinach we wrześniu. Producenci mają więc jeszcze trochę czasu, żeby ogłosić swoją decyzję.

Czytaj też: Disney+ – jak założyć konto i skorzystać z promocji?

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do wielkich problemów kin. Trudno się więc dziwić, że wielkie studia odpowiedzialne za produkcję filmów chcą teraz odbić sobie trochę swoje straty. Szkoda jednak, że próbują to robić w tak ostentacyjny sposób…

Grafika tytułowa: Marvel Studios