Disney+ – jak założyć konto i skorzystać z promocji?

Disney+ na polskim rynku zadebiutuje już za niecały tydzień i będzie kolejnym mocnym graczem w segmencie serwisów VOD. Poznaliśmy już wstępną ofertę usługi na pierwszy miesiąc obecności nad Wisłą i trzeba przyznać, że prezentuje się ona imponująco. Co zrobić, jeśli chcecie z niej skorzystać? Doradzamy!

Disney+ – czym tak naprawdę jest?

Disney+ to serwis streamimgowy, który na wielu rynkach dostępny jest już od kilku lat (dokładniej od 2019 roku). Do tej pory jednak polscy użytkownicy nie mogli z niego korzystać oficjalną drogą. Oferta Disney+ jest bardzo ciekawa. Znajdziemy w niej setki produkcji od Disney, Pixar, Marvel. Mamy tu też praktycznie wszystkie produkcje z uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz wiele innych. Oczywiście możemy się spodziewać, że baza produkcji będzie co miesiąc aktualizowana.

Serwis Disney+ zapewni nam sentymentalną podróż do lat młodości lub nawet dzieciństwa z ulubionymi produkcjami z tamtych czasów. Może być też ulubioną usługą VOD naszych pociech – przecież dobre kino (nawet animowane) łączy pokolenia. Ciekawostką jest fakt, że subskrybcja Disney+ dostępna będzie w Polsce w bardzo dobrej cenie, nie przekraczającej 30 złotych miesięcznie. To mniej niż koszty zamówienia dobrej pizzy. A dodatkowo możemy skorzystać z ciekawej promocji na start. O niej jednak powiemy sobie później.

Czytaj też: Disney+ z bogatą ofertą na debiut w Polsce!

Zakładamy konto w Disney+

W niedalekiej przyszłości zakładanie konta w Disney+ odbywało się będzie w standardowy sposób. Będziemy podawać maila, ustalać hasło i potwierdzać decyzję specjalnym linkiem, który dotrze na naszą skrzynkę mailową. Na razie jednak sytuacja wygląda nieco inaczej. Po wybraniu opcji zarejestrowania się w serwisie, ten prosi nas o podanie maila. W dniu premiery Disney+ w Polsce (14.06.2022) zostanie do nas wysłana wiadomość, która pozwoli na skorzystanie z bardzo korzystnej promocji z okazji startu usługi nad Wisłą. Co warto wiedzieć o tej ofercie?

Korzystna promocja dla nowych użytkowników!

Decydując się na subskrypcję Disney+ będziecie mogli opłacać ją w ujęciu miesięcznym, w cenie 28,99 złotych/miesiąc bądź w ujęciu rocznym. W tym drugim przypadku zaoferowana została nam promocja, z której możemy skorzystać do 26 czerwca bieżącego roku. W jej ramach uzyskamy dwanaście miesięcy usługi w cenie ośmiu. Regularna cena rocznej subskrypcji to 347,88 złotych. W promocji zapłacimy natomiast 229,90 złotych. To bardzo korzystna oferta. Co więcej, do wspomnianego 26 czerwca możemy sprawdzić usługę i ocenić, czy na pewno będzie nam zależało na wykupieniu abonamentu.

Czytaj też: Joker 2 – o filmie wiemy coraz więcej!

Netflix ma poważny problem. Za kwotę subskrypcji lidera rynku VOD można wykupić łącznie HBO Max i Disney+. Oferta tych serwisów jest o wiele szersza i bardziej korzystna. Netflix bowiem w ostatnich miesiącach oferuje nam mierny wybór filmów i seriali, wśród których ciężko o perełki. I wszystko wskazuje na to, że subskrybenci będą nadal migrować do konkurencji, która ma więcej asów w rękawie.

A czy Wy zamierzacie subskrybować Disney+? Dajcie znać w komentarzach!