Sequel Avatara wreszcie ze zwiastunem!

Avatar na kinowych ekranach zadebiutował w 2009 roku. Był to film dość nowatorski jak na tamte lata i to właśnie dzięki niesamowitym efektom specjalnym oraz ciekawej fabule stał się jedną z najbardziej kasowych produkcji w historii kina. Już lata temu zapowiedziano, że historia opowiedziana w Avatarze będzie kontynuowana. Dopiero teraz jednak do sieci trafił zwiastun Avatar: Istota wody.

Premiera nowego Avatara coraz bliżej!

W tej chwili nie znamy jeszcze ogólnego zarysu fabuły kolejnej części Avatara. Zwiastun zdradza nam jedynie, że ponownie dojdzie do konfliktu pomiędzy ludźmi oraz rasą Na’vi. Akcja produkcji oczywiście rozgrywała się będzie na przepięknej planecie Pandora, a w głównych rolach powrócą Sam Worthington w roli Jake’a Sully’iego oraz Zoë Saldaña jako Neytiri. Współpraca tego aktorskiego duetu na pewno przyniesie fantastyczne rezultaty!

Oczywiście możemy się spodziewać, że pod względem zastosowanych technologii i wygenerowanego komputerowo obrazu produkcja nie będzie już tak nowatorska, jak poprzednik. Świat wykreowany przez producentów widowiska jednak z pewnością znów pochłonie nas bez reszty i zachwyci swoim pięknem. Jeśli fabuła nowego Avatara będzie dobrze napisana, to możliwe, że film okaże się sukcesem równie spektakularnym, jak pierwsza część.

Czytaj też: Canva – projektuj grafiki gdziekolwiek jesteś!

Tego dowiemy się jednak za jakiś czas. Oczywiście nowego Avatara wyreżyseruje nie kto inny, jak James Cameron. Premiera w polskich kinach (o ile nic nie pokrzyżuje planów twórcom) planowana jest na 16 grudnia 2022 roku.