Samsung zapowiada konferencję! Oto nowe Galaxy A!

Całkiem niedawno poznaliśmy topowe smartfony Samsunga na 2022 rok. Mam tu na myśli serię Galaxy S22. To jednak nie wszystko, co koncern z Korei postanowił nam zaprezentować w pierwszym półroczu. Na horyzoncie jest już kolejna konferencja, w trakcie której zaprezentowane zostaną nowości Koreańczyków na średniej półce cenowej!

Źródło: OnLeaks/91Mobiles

Samsung szykuje trzy nowości Galaxy A!

Pierwsza i najtańsza z nowości to Samsung Galaxy A33. Producent wyposaży tego smartfona w 6,4-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Sercem urządzenia będzie – co ciekawe – procesor MediaTek Dimensity 720. Za funkcje fotograficzne będzie odpowiadał przyzwoity zestaw aparatów: 48 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix. Samsung Galaxy A33 ma być zasilany przez baterię o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania przewodowego o mocy 15 W. Co ciekawe, sprzęt ma pracować po wyjęciu z pudełka pod kontrolą Androida 11. Oby to nie była prawdziwa informacja!

Druga z nowości – Samsung Galaxy A53 5G – nie będzie przełomem względem poprzednika. Znajdziemy tu 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ o odświeżaniu 120 Hz z ekranowym czytnikiem linii papilarnych. Sercem smartfona będzie wydajny procesor wyposażony w modem 5G. Wspierać go będzie spora ilość pamięci RAM (od 6 GB do 8 GB) oraz sporo przestrzeni na dane użytkownika – maksymalnie 256 GB. Za wykonywanie zdjęć odpowiadać będzie satysfakcjonujący zestaw aparatów: 64 Mpix OIS + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix. Całość będzie zasilał akumulator 5000 mAh ze wsparciem dla 25 W ładowania. 

Ostatnia z nowości to Samsung Galaxy A73. Ów smartfon zostanie wyposażony w spory, 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 120 Hz. Sercem urządzenia będzie procesor Qualcomm Snapdragon 750G wspierany najpewniej przez 6GB/8GB RAM oraz 128GB/256GB pamięci na dane. Na „pleckach” wygospodarowano miejsce na cztery aparaty: 108 Mpix z OIS + 12 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix. Całość zasilana będzie akumulatorem o pojemności 5000 mAh z ładowaniem 25W.

Czytaj też: Przyszłość należy do tabletów? Tak uważa Google!

Nowości od Samsunga zadebiutują 17 marca, czyli już za kilka dni! Koncern z Korei zaprezentuje je podczas konferencji on-line. Oczywiście przygotujemy dla Was jej szczegółowe podsumowanie. To z pewnością będą urządzenia, które uzyskają status hitów sprzedaży zarówno w elektromarketach, jak i w ofertach operatorów.

Źródło: OnLeaks/91Mobiles