Samsung Galaxy Z Fold 4 na pierwszych renderach!

Samsung powoli przygotowuje nas do premiery swoich składanych smartfonów kolejnej generacji. Modele Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4 według wszystkich znaków na niebie i ziemi na rynku zadebiutują w sierpniu. O tym pierwszym urządzeniu wiemy coraz więcej, gdyż do sieci wyciekły rendery przedstawiające nam, jak prezentował się będzie ów sprzęt.

Wizualnej rewolucji nie będzie!

Samsung Galaxy Z Fold 4 to urządzenie, które z pewnością będzie wzbudzało zachwyt. Możemy się również spodziewać, że będzie diabelnie drogie. Producent w przypadku kolejnego przedstawiciela serii nie postawi na wizualną rewolucję. I trudno się temu dziwić – obecna forma jest dobra i sprawdzona. Koreańczycy z pewnością skupią się na ulepszaniu samego wewnętrznego ekranu oraz zawiasu. Koniecznym jest by z roku na rok stawiać na coraz bardziej wytrzymałe rozwiązania.

Podobać się może tylna część urządzenia z obiektywami. Jednoznacznie widać tu nawiązanie do najmocniejszego „klasycznego” Samsunga, czyli modelu Galaxy S22 Ultra. Takie wzornictwo jest eleganckie i ponadczasowe – zaprojektowane z myślą o klientach biznesowych.

Czego oczekują sami użytkownicy? Na pewno topowej wydajności na poziomie flagowców z rodziny Galaxy S. W końcu płacąc za tak zaprojektowanego smartfona niemałe pieniądze mamy prawo oczekiwać bezkompromisowej jakości pracy. Chcemy też, by składany flagowiec serwował nam najwyższą możliwą jakość wykonywanych zdjęć. Pod tym ostatnim względem poprzednicy dość mocno zawodzili.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 3 – mobilne biuro (i nie tylko!) w Twojej kieszeni

Kolejne tygodnie z pewnością przyniosą nam dalsze wieści związane ze składanymi smartfonami Samsunga. Mam nadzieję, że koncern z Korei wraz z urządzeniami zaprezentuje ciekawe rozwiązania od strony programistycznej, dzięki którym będzie nam pracowało się z nimi jeszcze wydajniej.