Samsung Galaxy A34 z ciekawymi wersjami kolorystycznymi!

Wielkimi krokami zbliżamy się do prezentacji smartfonów Samsunga na 2023 rok. Oprócz flagowców, koncern z Korei zaprezentuje nam również sprzęt, który ma rozdawać karty na średniej półce cenowej. Obok mającego dzierżyć palmę pierwszeństwa modelu Galaxy A54 zadebiutuje także model Galaxy A34, który dostępny będzie w ciekawych wersjach kolorystycznych.

Samsung Galaxy A34 może się podobać

Dzięki owym wariantom (przedstawionym powyżej) sprzęt może spodobać się szczególnie młodszej klienteli. Samsung Galaxy A34 będzie wyposażony w 6,5-calowy ekran Super AMOLED o odświeżaniu 90 Hz. Jego sercem będzie procesor Samsung Exynos 1280 wspierany przez 6 GB RAM i 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Całość ma być zasilana baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania.

Kamerkę do selfie oraz rozmów wideo charakteryzowała będzie rozdzielczość 13 MP. Na pleckach natomiast uświadczymy dobrodziejstw potrójnego zestawu aparatów. Główne oczko zaoferuje rozdzielczość 48 MP i wspierać je będą najpewniej obiektyw ultraszerokokątny oraz taki, który przeznaczony będzie do realizowania ujęć makro. Nie powinniśmy jednak spodziewać się cudów po smartfonie tej klasy.

Czytaj też: OnePlus 11 krok od premiery! Nowe zdjęcia!

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na polską premierę urządzenia. Nie powinniśmy jednak spodziewać się, że smartfon ten kosztował będzie na start mniej, niż 1500 złotych. Pozostaje mieć na dzieję, że po premierze cena szybko spadnie poniżej tego pułapu.

Grafika tytułowa: thetechoutlook