Ruszył Camper Caravan Show, święto branży caravaningowej

Pierwszego dnia wyposażenie do kamperów, łodzi czy samochodów zaprezentowała marka Dometic, która na swoją konferencję zaprosiła również gościa specjalnego.

Wczoraj w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie wystartowała kolejna edycja Camper Caravan Show, targów branży caravaningowej. Pierwszy dzień imprezy przyniósł m.in. prezentację oferty marki Dometic, która na 200 metrach kwadratowych pokazała wszystko, co najlepsze w jej katalogu, dodatkowo zwracając uwagę wyposażonym w produkty marki campervanem popularnego mechanika i twarzy stacji TVN Turbo Adama Klimka. Pokazał on, jak w praktyce sprawdzają się bestsellery Dometic, takie jak lodówka („bezkonkurencyjna pod względem pojemności, wagi czy zużycia prądu”) czy klimatyzator.

Czytaj też: Creative Sound Blaster FREE – lekki, ładny i poręczny głośnik mobilny

– Zawsze sięgam po sprawdzone produkty – w życiu i w pracy nie stosuje półśrodków, dlatego wybieram, marki, które dobrze znam. W przypadku produktów marek premium, takich jak Dometic, wiem, że będą one wysokiej jakości i funkcjonalne, dlatego nie szukam alternatyw. Produkty firmy Dometic przemawiają do mnie również pod kątem łatwości obsługi i montażu. Dużym bonusem jest też możliwość serwisowania w Polsce komentował Klimek podczas towarzyszącej targom konferencji prasowej.

Wśród ułatwiających życie w podróży produktów, zaprezentowanych przez Dometic znalazły się produkty do użytku w pojazdach rekreacyjnych, ciężarówkach i samochodach klasy premium, a także łodziach turystycznych i użytkowych. Podczas targów Camper Caravan Show marka zaprezentowała szeroki asortyment produktów Dometic Outdoor. Wyposażenie do kamperów i łodzi, lodówki przenośne, meble kempingowe, namioty, a nawet termosy i kubki termiczne – to tylko część produktów, które dostępne są w jej ofercie.