Creative Sound Blaster FREE – lekki, ładny i poręczny głośnik mobilny

Każdy z nas przemierza piesze, rowerowe, czy też samochodowe trasy, albo wyrusza na nadchodzące zimowe ferie. W ostatnim czasie modne stało się także podróżowanie camperem lub z przyczepą. Po przyjeździe na wybrane miejsce, możemy cieszyć się wolną chwilą razem ze swoją ulubioną muzyką, w czym nieoceniony będzie mini głośnik. Jednym z ciekawych głośników dostępnych na polskim rynku jest Sound Blaster FREE.
Mini kolumnę można postawić lub położyć. Stawiając ją pionowo, można uzyskać w pełni przestrzenny dźwięk. Kładąc kolumienkę na biurku w domu, można uzyskać dokładną separację kanałów stereo. Tym samym można cieszyć się szeroką i otwartą sceną dźwiękową, która pozwoli zanurzyć się w muzyce i zwiększyć produktywność. To idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Dwie bierne membrany po bokach zapewnić mają bogaty i głęboki dźwięk. Dodatkowo Sound Blaster FREE automatycznie koryguje dźwięk. Przycisk LOUD, zwiększa głośność dźwięku i sprawia, że staje się bardziej przestrzenny. Urządzenie ma nie zawodzić również pod względem jakości i wytrzymałości. Bateria Sound Blaster FREE według zapewnień producenta zapewnia nawet 10 godzin działania urządzenia.Creative Sound Blaster FREEDzięki posiadanej klasie wodoszczelności IPX4, kolumna jest odporna na zachlapania, co pozwala korzystać z niej bez obaw. Wbudowany odtwarzacz MP3, pozwala odtwarzać muzykę bez konieczności parowania głośnika z innym urządzeniem, natomiast gniazdo kart pamięci o pojemności do 32 GB pozwoli na przenoszenie z gadżetem całkiem pokaźnej audioteki.
Dzięki technologii Multi-point Bluetooth, Sound Blaster FREE można sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie. Oznacza to, że urządzenie przenośne może być w każdej chwili sparowane z inną kolumną. Ponadto obsługuje funkcję HD VOICE, która zapewnia wysoką jakość dźwięku podczas połączeń. Podobnie jak inne produkty serii Sound Blaster, głośnik Sound Blaster FREE umożliwia korzystanie z programu SBX Pro Studio2 pozwalającego na poprawienie i dostosowanie dźwięku. Sound Blaster FREE będzie również działał jako głośniki komputerowe, gdy podłączy się go do urządzenia za pomocą kabla USB.
Sound Blaster FREE kosztuje 399 złotych.

Źródło: inf. prasowa