Rozpoczyna się promocja cashback na telewizory Sony z 2024 roku

Firma Sony ogłosiła atrakcyjną promocję cashback „BRAVIA XR 2024 4K i zwrot na konto”, która umożliwia otrzymanie nawet 3000 zł zwrotu przy zakupie telewizorów z najnowszej linii BRAVIA XR 2024. Promocja obejmuje modele BRAVIA 7, BRAVIA 8 oraz BRAVIA 9 wyposażone w zaawansowany procesor XR.

fot. Sony

Korzystna oferta dla fanów telewizorów Sony

Aby skorzystać z oferty, należy zakupić telewizor BRAVIA XR 2024 u jednego z autoryzowanych partnerów handlowych Sony między 3 czerwca a 14 lipca 2024 r. Następnie należy wstawić opinię o produkcie na stronie sprzedawcy. Rejestracja produktu jest możliwa po upływie 14 dni od daty zakupu. Do dokonania zgłoszenia niezbędne jest posiadanie aktywnego konta My Sony oraz załączenie dowodu wystawienia opinii o produkcie.

Promocja obejmuje trzy modele telewizorów BRAVIA na 2024 rok:

  • BRAVIA 7 (Mini LED) – idealny do sportu i gier.
  • BRAVIA 8 (OLED) – zaprojektowany z myślą o miłośnikach filmu.
  • BRAVIA 9 (Mini LED) – flagowy model wyróżniający się wysoką luminancją szczytową, głęboką czernią i najwyższym kontrastem.

Dzięki specjalistycznej wiedzy zdobytej przez firmę Sony na wszystkich etapach produkcji filmowej, telewizory BRAVIA umożliwiają odtworzenie wrażeń kinowych w domowym zaciszu. Więcej informacji na temat warunków promocji oraz pełną listę modeli i autoryzowanych partnerów handlowych można znaleźć na stronie promocji cashback. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Dodatkowe informacje o nowych modelach telewizorów Sony, w tym dokładne parametry i opisy technologii, można znaleźć na stronie Sony BRAVIA.

Czytaj też: Nowe telewizory Sony BRAVIA – naszpikowane technologiami

Grafika tytułowa: Sony