Nowe telewizory Sony BRAVIA – naszpikowane technologiami

Koncern Sony promuje swoją markę BRAVIA jako symbol najlepszych doświadczeń kina domowego. Nowe modele telewizorów BRAVIA, w tym BRAVIA 7 (Mini LED), BRAVIA 8 (OLED) oraz flagowa seria BRAVIA 9 (Mini LED), oferują wyjątkowy obraz i dźwięk, sprawiając, że seanse filmowe w domu są równie magiczne jak w kinie.

Zaawansowane rozwiązania w zakresie przetwarzania obrazu, takie jak układ XR Processor i podświetlenie XR Backlight Master Drive, zapewniają realistyczne wrażenia wizualne, podczas gdy technologie dźwiękowe, takie jak Acoustic Multi-Audio+™ i Voice Zoom 3™, dostarczają kinowe doznania dźwiękowe. Dzięki integracji z domowymi produktami audio BRAVIA Theatre, użytkownicy mogą cieszyć się pełnym bogactwem audiowizualnym każdego filmu.

Nowe telewizory BRAVIA wyposażono w tryby Studio Calibrated, które wiernie odwzorowują zamysły twórców filmowych. Ponadto, produkty te są zgodne z materiałami IMAX Enhanced i obsługują formaty Dolby Vision i Dolby Atmos, zapewniając widzom niezrównane wrażenia.

Sony nie tylko skupia się na innowacyjnych technologiach, ale także angażuje się w działania na rzecz środowiska naturalnego. Przez eliminację plastiku z surowców pierwotnych oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu zmniejszenie zużycia energii, firma dąży do osiągnięcia zerowego śladu węglowego do 2050 roku. Dodatkowo, firma Sony aktywnie wspiera inkluzywne społeczeństwo poprzez wprowadzanie ułatwień dostępu, takich jak czytnik ekranu TalkBack i funkcja odwrócenia kolorów, aby wszyscy mogli korzystać z ich produktów bez względu na ewentualne ograniczenia.

Czytaj też: Sony wprowadza nową rodzinę domowych produktów audio BRAVIA Theatre

Grafika tytułowa: Sony