MAX debiutuje oficjalnie w Polsce!

Serwis MAX debiutuje dzisiaj w Polsce. Na pokładzie naszych urządzeń mobilnych oraz telewizorów zastąpi HBO Max wzmacniając dotychczasową ofertę Warner Bros. Discovery o nowe propozycje. Co warto wiedzieć na temat startu platformy nad Wisłą? Sprawdźmy!

Co warto wiedzieć o ofercie MAX w Polsce?

Serwis streamingowy Max, który debiutuje dziś w Polsce, zaoferuje użytkownikom szeroki wachlarz treści od różnych dostawców usług medialnych. W skład oferty wejdą zarówno nowe i jakościowe produkcje Max Original, jak i kultowe tytuły HBO oraz bogata biblioteka TVN. W serwisie Max znajdą się seriale, filmy dostępne krótko po premierach kinowych, produkcje dokumentalne, treści dla dzieci, programy rozrywkowe, międzynarodowe wydarzenia sportowe, a także treści informacyjne i kanały na żywo.

Już 17 czerwca swoją premierę będzie miał drugi sezon popularnego serialu „Ród Smoka”. Serwis Max stawia także na lokalny kontent, czego dowodem są premierowe produkcje takie jak „Przesmyk” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Górą w roli głównej, „Lady Love” ukazujący historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży zdominowanej przez mężczyzn, oraz nowy sezon „Odwilży”. W serwisie zadebiutuje również ostatni sezon kultowego serialu „Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej.

Max to również doskonałe miejsce dla wielbicieli produkcji dokumentalnych, które często poruszają kontrowersyjne tematy. Jeszcze w tym roku w serwisie zadebiutują polskie dokumenty Max Original – „Król Zanzibaru”, „Łowcy skór” oraz „Hope” autorstwa Martyny Wojciechowskiej. Uruchomienie platformy streamingowej Max w Polsce to największe wydarzenie branży medialnej i rozrywkowej w 2024 roku oraz największa premiera produktu w historii Warner Bros. Discovery. Po zakończeniu procesu uruchomienia platformy w Europie, Max będzie dostępny w 25 krajach regionu, obejmując łącznie 65 państw i terytoriów na całym świecie.

Czytaj też: Znamy ceny MAX w Polsce!

Grafika tytułowa: BoliviaInteligente / Unsplash