Ród Smoka z drugim sezonem!

Ród Smoka zadebiutował w HBO Max niemal tydzień temu. Serial spotkał się z ogromnym entuzjazmem fanów uniwersum wykreowanego przez George’a R. R. Martina. Wszyscy fani z niecierpliwością wyczekują drugiego odcinka. Dowiedzieliśmy się też właśnie, jakie będą dalsze losy produkcji!

Nowy serial ciepło przyjęty przez widzów!

Ród smoka to powrót do Westeros w złotej erze tego kontynentu. Podziwiamy go za owocnych i pokojowych rządów króla Viserysa Targaryena. Wydarzenia, które miały wstrząsnąć siedmioma królestwami – wojna domowa zwana Tańcem Smoków oraz Rebelia Roberta – dopiero przed nami. Świat wykreowany na potrzeby serialu jest więc zupełnie odmienny od tego, który znamy z Gry o tron. W główne role w serialu wcielają się m.in.: Paddy Considine (Viserys Targaryen), Matt Smith (Daemon Targaryen), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen) czy Eve Best (Rhaenys Targaryen).

„Jesteśmy bardziej niż dumni z tego, co osiągnął pierwszy sezon Rodu smoka. Nasza fenomenalna obsada i ekipa podjęły ogromne wyzwanie i przekroczyły wszelkie nasze oczekiwania, dostarczając produkcję, którą każdy już traktuje jako pozycję obowiązkową w telewizji. Ogromne podziękowania dla George’a, Ryana i Miguela za prowadzenie nas w tej podróży. Jesteśmy ogromnie podekscytowani, mogąc tworzyć kontynuację sagi rodu Targaryenów w drugim sezonie serialu.” – Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming

Czytaj też: Sylvester Stallone powraca w hicie Prime Video!

Ze względu na ciepłe przyjęcie serialu, HBO Max zamówiło u jego twórców kolejny sezon. Na tą chwilę nie wiadomo, czy produkcja będzie liczyła tyle samo sezonów, co Gra o tron. Będzie to zależne od tego, jak rozpisany zostanie scenariusz. Możemy być natomiast pewni, że lada dzień aktorzy odpowiedzialni za kreację głównych ról wrócą na plan zdjęciowy.

Grafika tytułowa: HBO