Sylvester Stallone powraca w hicie Prime Video!

Sylvester Stallone to bez dwóch zdań legenda amerykańskiego kina akcji. Czas biegnie niestety nieubłaganie, a sam aktor nie jest już młodzianem jak kilkadziesiąt lat temu – w czasach swojej świetności. Nie przeszkadza mu to jednak w kontynuowaniu kariery aktorskiej i graniu… superbohatera. Do oferty Prime Video trafił właśnie materiał na potencjalny hit – Samarytanin.

Legenda kina akcji nadal w formie!

Samarytanin to kwintesencja kina superbohaterskiego traktująca o walce dobra ze złem. Nie brakuje tu motywów bratobójczej walki oraz ciekawych efektów specjalnych. Jeśli dodamy do tego gwiazdorską obsadę – otrzymamy naprawdę kawał dobrego filmu. Oczywiście bohater kreowany przez Sylvestra Stallone musi mieć godnego przeciwnika, prawda? Zagrał go specjalizujący się w odgrywaniu ról antagonistów Pilou Asbæk, którego na pewno pamiętacie z roli Eurona Greyjoya w Grze o tron. Co o samym filmie pisze Amazon?

„Trzynastoletni Sam Cleary (Javon „Wanna” Walton) podejrzewa, że ​​jego tajemniczy i samotny sąsiad, pan Smith (Sylvester Stallone) jest w rzeczywistości legendarnym bohaterem, Samarytaninem, którego śmierć ogłoszono 25 lat wcześniej. Rosnąca przestępczość i powiększający się kryzys skłaniają Sama do wydobycia swojego sąsiada z ukrycia, aby ocalić miasto przed zniszczeniem.” – Samarytanin – opis z platformy Amazon Prime Video

Czytaj też: Nowości Disney+ na wrzesień? Oto one!

Dajcie koniecznie znać, czy zainteresowała Was nowa propozycja w Prime Video. Ja jako oddany fan filmów z Sylvestrem Stallone, rezerwuję sobie dzisiejszy wieczór na seans. Mam nadzieję, że wrzesień na Prime Video również będzie bardzo owocny dla fanów dobrego kina!

Grafika tytułowa: Amazon