Oto warianty pamięci dla serii Galaxy S23

Premiera flagowców Samsunga na 2023 rok już tuż tuż. Nieoficjalnie wiadomo, że ma się ona odbyć 1 lutego. Czekamy jeszcze w tej kwestii na potwierdzenie ze strony koreańskiego koncernu. Tymczasem dowiadujemy się jakie warianty smartfonów będą oferowane pod względem dostępnej pamięci.

Źródło: OnLeaks/Smartprix

Ważna zmiana, jeśli chodzi o flagowce!

Informacje przekazane przez leakstera znanego pod nickiem Snoopy Tech wskazują na to, że wariant z 128 GB pamięci na dane użytkownika zostanie zachowany wyłącznie w przypadku podstawowego Samsunga Galaxy S23. Pozycjonowane nieco wyżej modele Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra serwowały nam będą w podstawowych wariantach już 256 GB wbudowanej pamięci na pliki i aplikacje. To bardzo dobra wiadomość! Oto jak według przecieków będą prezentowały się poszczególne warianty urządzeń:

  • Samsung Galaxy S23: 8 GB RAM/128 GB pamięci, 8 GB RAM/256 GB pamięci,
  • Samsung Galaxy S23 Plus: 8 GB RAM/256 GB pamięci, 8 GB RAM/512 GB pamięci,
  • Samsung Galaxy S23 Ultra: 8 GB RAM/256 GB pamięci, 12 GB RAM/512 GB pamięci, 12 GB RAM/1 TB pamięci (wyłącznie w sklepie Samsung Store).

Czytaj też: Kolejny iPhone SE jednak nie powstanie?

Warto wspomnieć o tym, że Samsung zapowiedział brak zmian w cenach swoich flagowców względem poprzedniego roku. To świetna informacja biorąc pod uwagę fakt, jakie podwyżki zaserwowało nam w ubiegłym roku chociażby Apple.

Grafika tytułowa: OnLeaks/Smartprix