Oto nowości Prime Gaming na maj!

Amazon co miesiąc serwuje nam kilka gier za darmo w ramach subskrypcji Prime Gaming. Zdarzało się już, że w nasze ręce trafiały uznane tytuły, które potrafiły zatrzymać nas przed monitorami na długie godziny. Czasem jednak w usłudze zdarzają się słabsze miesiące pozbawione niekwestionowanych hitów. Taki właśnie będzie tegoroczny maj.

Nowości Prime Gaming na maj nie powalają!

W kwietniu prawdziwą gratką dla fanów gier RPG było udostępnienie hitowej produkcji sprzed lat – The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition. Nadchodzący miesiąc nie będzie już jednak taki łaskawy dla fanów ciekawych gier. Co prawda w nasze ręce zostanie oddane nieśmiertelne Dead Space 2, jednak nie jest to gra zaliczająca się do tych tytułów największego kalibru. Pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Dead Space 2
  • The Curse of Monkey Island
  • Cat Quest
  • Out of Line
  • Mail Mole

No cóż – pozostaje mieć nadzieję, że na wakacyjne miesiące – czerwiec, lipiec i sierpień – Amazon postara się nieco bardziej jeśli chodzi o dobór ciekawych gier. Dobrze byłoby, gdyby choć jeden tytuł w zestawieniu był absolutnym hitem – niekoniecznie najnowszym.

Czytaj też: POCO F4 GT – smartfon dla graczy trafi do Polski!

Pamiętajmy jednak, że Prime Gaming to nie tylko comiesięczna porcja darmowych gier. To także zestaw darmowych przedmiotów i pozostałej zawartości udostępnianej regularnie dla popularnych gier on-line. Wydając więc co miesiąc kilka złotych na opłacanie subskrypcji tak naprawdę otrzymujemy całe mnóstwo bonusów. Warto!

Grafika tytułowa: Amazon