OnePlus Buds Pro 2 coraz bliżej!

OnePlus Buds Pro 2 to topowe słuchawki od znanego koncernu, których premiera zbliża się wielkimi krokami. Gigant będzie chciał trafić nimi w gusta najbardziej wymagających użytkowników. Co wiemy o tym sprzęcie na krótko przed oficjalną prezentacją? Sprawdźmy!

Już za kilkanaście dni premiera!

Wiemy już, kiedy słuchawki OnePlus Buds Pro 2 zostaną oficjalnie zaprezentowane. Ich premiera planowana jest na 7 lutego bieżącego roku – wtedy to również pokazany zostanie globalny wariant smartfona OnePlus 11. Urządzeniom zostanie poświęcony specjalny panel w trakcie konferencji OnePlus Cloud 11.

Według producenta, słuchawki OnePlus Buds Pro 2 ustanowią nowy standard stabilności i kompatybilności dźwięku przestrzennego. Mówi się też, że słuchawki zaoferują wsparcie dla Dolby Atmos, Google Fast Pair oraz dla nowej, nadchodzącej technologii dźwięku przestrzennego systemu Android.

Słuchawki – według informacji bazujących na przeciekach – będą prezentowały się elegancko. Producent zdaje sobie sprawę z tego, że muszą one doskonale komponować się zarówno z biznesowymi, jak i casualowymi stylizacjami. Ale to akurat reguła w przypadku topowych słuchawek wielu koncernów.

Czytaj też: Samsung Galaxy Book 3 Ultra – potężny laptop w drodze?

Nie znamy jeszcze europejskiej oraz polskiej ceny nowych słuchawek OnePlus. Mamy zamiar przetestować je dla Was, gdy tylko pojawią się nad Wisłą. OnePlus niejednokrotnie udowadniał, że zna się na projektowaniu wysokiej klasy sprzętu. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem.

Grafika tytułowa: OnePlus