SkyShowtime coraz bliżej Polski!

SkyShowtime to kolejny duży gracz rynku VOD, który chce rozgościć się na polskim rynku. Amerykański koncern będzie miał trudny orzech do zgryzienia, gdyż polski rynek przepełniony jest renomowanymi usługami. Wystarczy wspomnieć o Netflix, HBO Max, Disney+ lub Prime Video. Jak się jednak okazuje, SkyShowtime może rywalizować z nimi pod względem… ceny!

Tani streaming od SkyShowtime?

Mateusz Zaczyk, redaktor naczelny serwisu Filmożercy podzielił się na Twitterze informacjami o prawdopodobnych cenach subskrypcji SkyShowtime w Polsce. Usługa ma kosztować w ujęciu miesięcznym 24,99 złotych, natomiast w ujęciu rocznym – 199,90 złotych. To bardzo atrakcyjna cena, która może skusić Polki i Polaków do skorzystania z usług nowego dostawcy usługi wideo na żądanie.

SkyShowtime zostanie uruchomiony w Polsce w lutym 2023 roku. Nie pojawiła się jeszcze niestety dokładniejsza zapowiedź w tym temacie, jednak wiele źródeł wskazuje na to, że premiera usługi może się odbyć w okolicach 14-15 lutego. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała oferta startowa tego streamingu w naszym kraju – czy znajdą się w niej jakieś unikalne produkcje, których na próżno szukać u konkurencji.

Czytaj też: Będzie droższa wersja Twitter Blue! Po co?

To właśnie atrakcyjna cena może być – w dobie kryzysu gospodarczego – czynnikiem decydującym o wyborze platformy VOD nad Wisłą. Jak będzie kształtowała się sytuacja na rynku w tej materii? Dowiemy się w ciągu nadchodzących tygodni!

Grafika tytułowa: SkyShowtime