OnePlus 11R wycieka na renderach!

OnePlus 11R ma być tańszym wariantem flagowego OnePlusa 11. Globalna premiera smartfonów planowana jest na 7 lutego tego roku – nowość poznamy więc oficjalnie już za kilka dni. Tymczasem do sieci wyciekły rendery przedstawiające właśnie OnePlusa 11R.

OnePlus 11R / źródło: Abhishek Yadav/Twitter

Podobny do OnePlusa 11?

Design, który zaserwuje nam OnePlus 11, jest bardzo zbliżony do tego ujawnionego na początku stycznia w przypadku OnePlusa 11. Smartfon, który oferowany będzie za mniejsze pieniądze zaserwuje nam jednak oczywiście nieco słabszą specyfikację. Sprzęt będzie najpewniej wyposażony w 6,7-calowy zakrzywiony wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz rozdzielczością Full HD+.

Omawiany smartfon ma otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 i będzie dostępny w sprzedaży w konfiguracji 8 GB + 128 GB. Ponadto będzie wyposażony w potrójny tylny aparat z głównym czujnikiem o rozdzielczości 50 MP. OnePlus nie postawi jednak w jego przypadku na ekskluzywny branding Hasselblad. Całość ma być zasilana akumulatorem o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania.

Czytaj też: Snapdragon Insiders Access Program – dla kogo i po co?

Czekamy z niecierpliwością na informację wskazującą nam to, jak wyceniony zostanie OnePlus 11R i czy będzie dostępny w Polsce.