OnePlus 11R wycieka na renderach!

OnePlus 11R ma być tańszym wariantem flagowego OnePlusa 11. Globalna premiera smartfonów planowana jest na 7 lutego tego roku – nowość poznamy więc oficjalnie już za kilka dni. Tymczasem do sieci wyciekły rendery przedstawiające właśnie OnePlusa 11R.

Podobny do OnePlusa 11?

Design, który zaserwuje nam OnePlus 11, jest bardzo zbliżony do tego ujawnionego na początku stycznia w przypadku OnePlusa 11. Smartfon, który oferowany będzie za mniejsze pieniądze zaserwuje nam jednak oczywiście nieco słabszą specyfikację. Sprzęt będzie najpewniej wyposażony w 6,7-calowy zakrzywiony wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz rozdzielczością Full HD+.

Omawiany smartfon ma otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 i będzie dostępny w sprzedaży w konfiguracji 8 GB + 128 GB. Ponadto będzie wyposażony w potrójny tylny aparat z głównym czujnikiem o rozdzielczości 50 MP. OnePlus nie postawi jednak w jego przypadku na ekskluzywny branding Hasselblad. Całość ma być zasilana akumulatorem o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania.

Czytaj też: Snapdragon Insiders Access Program – dla kogo i po co?

Czekamy z niecierpliwością na informację wskazującą nam to, jak wyceniony zostanie OnePlus 11R i czy będzie dostępny w Polsce.

Grafika tytułowa: OnePlus