Snapdragon Insiders Access Program – dla kogo i po co?

Snapdragon Insiders Access Program to inicjatywa od wiodącego producenta procesorów dla urządzeń mobilnych. Qualcomm chce zebrać grupę testerów mających pomagać w rozwoju układów dedykowanych wykorzystywanym przez nas na co dzień tabletom, smartfonom, zegarkom czy komputerom. Kto może wziąć udział w programie? Na czym będzie polegało członkostwo? Sprawdźmy!

Wymagania i zadania

Póki co, dostęp do programu Snapdragon Insiders Access Program jest bardzo ograniczony. Nabór prowadzony jest wyłącznie spośród osób należących do grona tzw. Snapdragon Insiders. Poza tym – w tej chwili – podczas rekrutacji brane pod uwagę są wyłącznie osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych, które ukończyły 18 rok życia. Niewykluczone jednak, że w przyszłości dojdzie do rozszerzenia programu.

Osoby, którym uda się dostać do programu uzyskają możliwość regularnego testowania nowych urządzeń z procesorami Snapdragon i będą miały realny wpływ na rozwój produktów giganta. Uzyskają również dostęp do ciekawych szkoleń związanych z tworzeniem ciekawego contentu i pozyskiwaniu dla niego zaangażowanych odbiorców. Najciekawsze materiały przygotowywane przez Insiderów będą udostępniane w kanałach społecznościowych koncernu Qualcomm.

Czytaj też: Nowe aplikacje usprawniające rejestrację obrazu od Canon!

Dajcie koniecznie znać, czy bylibyście zainteresowani udziałem w programie Snapdragon Insiders Access Program, jeśli zostałby on rozszerzony także na Polskę.