Od stycznia PUBG free to play!

Podczas gali The Game Awards otrzymaliśmy potwierdzenie informacji, że na początku przyszłego roku PUBG: Battlegrounds przejdzie na model free to play!

Wejście na pole walki za darmo będzie możliwe pod pewnymi warunkami, znanymi m. in. graczom Counter-Strike’a. Otóż posiadacze darmowej wersji PUBG będą mogli bez ograniczeń grać w ramach trybu nierankingowego. Jeżeli jednak ktoś będzie chciał przystąpić do gry o jak najwyższą rangę, to… Cóż, trzeba będzie uruchomić środki na zakup specjalnej przepustki o nazwie BATTLEGROUNDS Plus. Będzie ona dostępna w formie DLC wycenionego na 12,99 dolarów.

 Posiadacze przepustki otrzymają dostęp nie tylko do rankingowej zabawy, ale także do meczów customowych. Będą mogli brać w nich udział lub samodzielnie je tworzyć. Dodatkowo z Plusem dostaniemy też kapelusz, maskę oraz rękawicę z kolejki Captain’s Camo oraz 1,3 tysiąca G-COINÓW.

Jest też dobra wiadomość. Przepustkę BATTLEGROUNDS Plus będą musieli nabyć wyłącznie nowi gracze. Ci, którzy posiadają już odpłatną wersję PUBG, otrzymają Plusa za darmo, a ponadto skiny do postaci oraz patelni opisanymi jako „Legacy”. Zmiana dokonana się automatycznie i nie będzie wymagać od nas żadnych dodatkowych akcji.

Czytaj też: https://conowego.pl/aktualnosci/pubg-mobile-new-state-juz-wkrotce-104756

PUBG: Battlegrounds oficjalnie przejdzie na model free to play 12 stycznia 2022. Już teraz wszyscy zainteresowani przejściem na nowy model mogą udać się https://pre-reg.pubg.com/en-us, gdzie stworzono specjalną stronę. Za jej pośrednictwem możemy wziąć udział w trzech okolicznościowych wydarzeniach i dzięki temu otrzymać specjalne przedmioty, w tym m.in. kupony kontrabandy.