Nowe flagowce realme będą zaskakująco… drogie!

Marka realme kojarzy nam się głównie ze smarfonami oferującymi fantastyczny stosunek ceny do jakości. Właśnie z tego powodu pokochaliśmy je nad Wisłą. Już jakiś czas temu jednak przedstawiciele koncernu z Chin zapowiedzieli, że chcą ze swoimi produktami zadebiutować w segmencie flagowych smartfonów. Jak się okazuje, ceny modeli realme GT 2 i GT 2 Pro także będą flagowe.

Znamy polskie ceny realme GT 2 i GT 2 Pro!

Smartfony realme GT 2 i GT 2 Pro pojawiły się w cennikach sieci Plus. Operator podaje, że chcąc kupić urządzenie za gotówkę, za realme GT 2 5G 8 GB/128 GB zapłacimy 2630 złotych brutto, podczas gdy za realme GT 2 Pro 5G 12 GB/256 GB – 4430 złotych. Oczywiście ceny smartfonów u operatorów z reguły są nieco wyższe niż w tzw. „wolnej sprzedaży”. Możemy się więc spodziewać, że w wiodących sklepach z elektroniką te modele będą o około 100-150 zł tańsze.

Sam producent nie zapowiedział jeszcze premiery modeli realme GT 2 i GT 2 Pro na polskim rynku. Możemy się jednak spodziewać, że na półkach sklepowych w naszym kraju zadebiutują one w przeciągu kilkunastu najbliższych dni, skoro już pojawiają się w cennikach u operatorów. Oczywiście gdy tylko pojawi się taka możliwość – przetestujemy dla Was te nowości by sprawdzić, jak sprawują się na tle flagowych smartfonów od innych wiodących koncernów.

Czytaj też: Google Pay ma być potężnym narzędziem!

Debiut w segmencie flagowców nie oznacza, że nagle realme przestanie produkować opłacalne w zakupie smartfony. Producent ma bowiem nadal sporo do ugrania w średniej półce cenowej, w której panuje dość duży ścisk i silna konkurencja. Możemy się więc spodziewać, że na rynek będą także trafiały kolejne naprawdę niezłe urządzenia stworzone z myślą o tych osobach, które nie mogą przeznaczyć zbyt dużych środków na zakup nowego smartfona.