Kolejny Samsung na renderach! Oto Galaxy Z Flip 4!

Dziś rano pokazywaliśmy Wam rendery przedstawiające wzornictwo smartfona Samsung Galaxy Z Fold 4. Jak się dowiedzieliśmy w jego przypadku, Samsung w tym roku nie postawi na rewolucję w kwestii wzornictwa swoich urządzeń wyposażonych w elastyczne ekrany. Potwierdzają to kolejne doniesienia – rendery na których pręży się przed nami model Galaxy Z Flip 4.

Źródło: OnLeaks/91Mobiles

Samsung Galaxy Z Flip 4 – wygląd odarty z tajemnic!

Jak widzimy powyżej, także tańszy „składak” Samsunga zachowa sprawdzoną formę. Najwyraźniej koncern z Korei doszedł do wniosku, że nie będzie nazbyt zmieniał tego, co sprzedaje się dobrze i co podoba się użytkownikom. Mamy więc formę clamshell oraz zewnętrzny, praktyczny wyświetlacz. Ten wewnętrzny ma charakteryzować przekątna 6,7″ po całkowitym rozłożeniu. Charakterystyczny dla przeciętnego, klasycznego urządzenia rozmiar, prawda?

Sercem nowości ma być rzekomo procesor Snapdragon 8 Gen 1+. Myślę jednak, że Samsung wypuści także na rynek wariant pracujący pod kontrolą flagowego Exynosa. Poprawie na plus ulegnie pojemność akumulatora – z 3300 mAh do 3700 mAh. Nie będzie to mocno odczuwalne dla użytkownika, ale cóż – lepszy rydz, niż nic. Mam nadzieję, że koncern z Korei postawi na niezłe możliwości fotograficzne.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 4 na pierwszych renderach!

Źródło: OnLeaks/91Mobiles

Szykujmy się na kolejne przecieki związane ze składanymi nowościami od Samsunga. Z pewnością takowe będą się pojawiały w sieci na przełomie nadchodzących tygodni. W końcu sierpień coraz bliżej, a to właśnie drugi z wakacyjnych miesięcy przyniesie nam premiery niesamowitych nowości z Korei.

Źródło: OnLeaks/91Mobiles