Jabra pokaże model Elite 4 podczas targów CES 2022

Po ostatnich premierach producenta można liczyć na to, że będą to jedne z najlepszych słuchawek bezprzewodowych w tym przedziale cenowym.

Na początku roku na targach CES Jabra pokazała swoje bezprzewodowe słuchawki Elite 85t w czterech nowych wersjach kolorystycznych. Jak wynika z nowych informacji, na kolejnej edycji imprezy duński producent zaprezentuje nowy produkt – nową odsłonę serii, Jabra Elite 4 Active. Dwie tegoroczne premiery firmy, Jabra Elite 7 Pro i Elite 7 Active, recenzowaliśmy dla was w mijających miesiącach. Zajrzyjcie do naszych tekstów, by dowiedzieć się, dlaczego uznaliśmy je za jedne z najlepszych w swojej klasie: 

Jabra Elite 7 Active – zabierz je ze sobą na trening!

Jabra Elite 7 Pro – oszałamiająca jakość dźwięku w Twojej kieszeni!

Słuchawki w nowej odsłonie mają mieć wszystkie funkcje wymagane od jakościowych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dla aktywnych, na czele z aktywną redukcją szumów, stopniem ochrony przez kurzem i zamoczeniem IP57, technologię HearThrough, umożliwiającą stały kontakt z otoczeniem, a także baterię, która ma pozwolić na 28 godzin pracy z etui ładującym i 7 godzin na jednym ładowaniu. W dopasowaniu parametrów dźwięku do własnych oczekiwań pomoże funkcja MySound w aplikacji Jabra Sound +. 

Model ma być nieco tańszy niż poprzednicy – początkowa cena to w przeliczeniu ok. 650 zł. ma też pozwolić na słuchanie jednej słuchawki w trybie mono – to jeszcze jedno udogodnienie dla tych, którzy nie chcą całkowicie się odcinać po włożeniu słuchawek. “Czy będą to najbardziej ekscytujące słuchawki, które pojawią się na targach CES 2022? Prawdopodobnie nie. Ale czy będą najlepsze w swoim przedziale cenowym? Całkiem możliwe” – pisze serwis Tech Crunch.