Dynamic Island standardem w przyszłym roku?

Dynamic Island to najważniejsza funkcja nowych smartfonów iPhone Pro, jaką Apple zaprezentowało w tym roku. Co prawda nie zmienia ona reguł gry na rynku urządzeń mobilnych, ale jest całkiem ciekawym sposobem na prezentowanie powiadomień. Jak się okazuje, rozwiązanie spotkało się z tak ciepłym przyjęciem, że w przyszłym roku może trafić na pokład wszystkich nowych iPhone’ów.

Dynamic Island strzałem w dziesiątkę?

Dynamic Island, czyli nowa strefa powiadomień, tak spodobała się fanom Apple, że koncern rozważa jej wprowadzenie w przypadku kolejnych urządzeń. Póki co mówi się o wszystkich przyszłorocznych iPhone’ach. Niewykluczone jednak, że rewolucja obejmie również z czasem iPad’y oraz komputery Mac. Wyspa powiadomień uważana w dniu premiery za błahą, bardzo szybko uznana została za bardzo przydatne rozwiązanie.

Apple może chcieć w taki sposób zachęcić nas w przyszłym roku do zakupu swoich pozostałych wariantów smartfonów, które z kolei zostały bardzo skrytykowane przez influencerów za bardzo wysokie ceny i brak konkretnych, rewolucyjnych zmian względem ubiegłorocznych poprzedników. Chcieliśmy rewolucję? Będziemy ją mieć! Oby jednak gigant z Cupertino nie spoczął na laurach!

Czytaj też: Jabra wprowadza nową generację słuchawek Engage!

Co ciekawe – rozwiązanie zaprezentowane przez Apple wkrótce mogą zostać skopiowane przez konkurencję. Xiaomi już sonduje możliwość wprowadzenia podobnego systemu w MIUI. Ciekawe, czy pomyśli o nim również Samsung. A jakie są Wasze odczucia względem Dynamic Island?

Grafika tytułowa: Apple