Constantine 2 powstanie! Przebije poprzednika?

Constantine to jeden z tych filmów, który zajmuje wysokie miejsce w hierarchii fanów gry aktorskiej Keanu Reevesa. Choć od jego premiery minęło już niemal 20 lat, nadal chętnie do niego wracają. Jeśli jesteście entuzjastami takiego kina – mamy dobrą wiadomość – John Constantine powróci!

Co wiemy o potencjalnym hicie?

Na tą chwilę nie zostały podanie wieści związane z fabułą nowego filmu. Scenariusz jest trzymany w ścisłej tajemnicy. Wiadomo natomiast, że stworzył go Akiva Goldsman. Za reżyserię sequela odpowiadał będzie natomiast oczywiście Francis Lawrence. Według zapewnień twórców produkowany właśnie film zaserwuje nam porządną dawkę kina akcji. Ciekawe, czy pod tym względem uda się mu pobić poprzednika.

W 2005 roku pierwsza część zrobiła furorę w kinach i zarobiła na całym świecie ponad 230 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę fakt, że Constantine 2 produkowane jest przez Warner Bros. – możemy spodziewać się, że w pierwszej kolejności produkcja trafi do kin, a po kilku miesiącach zadebiutuje w HBO Max. Z pewnością więc wszyscy fani będą mieli okazję obejrzeć ów film.

Czytaj też: Potężny wyciek z gry! Takie będzie GTA VI?

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Taka informacja nie została jeszcze podana. W sieci pojawiają się jednak informacje, że prace nad filmem są już w zaawansowanym stadium. Optymistycznie możemy obstawiać 2023 rok. Bardziej realistycznie natomiast – 2024. Czekacie na debiut w kinach?

Grafika tytułowa: Warner Bros.