Diesel Griffed Gen 6 – ten design może się podobać!

W ostatnich latach smartwatche zyskują na popularności. Jest to trend, który raczej się nie odwróci – inteligentne zegarki bowiem mają nam z roku na rok coraz więcej do zaoferowania. Diesel Griffed Gen 6 to jednak nowy sprzęt, który serca fanów może zdobyć także niesamowitym designem. Co warto wiedzieć na jego temat?

fot. Diesel

Solidny i wytrzymały zegarek dla mężczyzny!

Zegarek, który dzisiaj Wam przedstawiamy to bardzo solidna konstrukcja, która swoim wyglądem mocno wyróżnia się z tłumu przywodząc na myśl hardkorowe zegarki do zadań specjalnych. Wystarczy wspomnieć o tym, że koperta tego smartwatcha jest gruba na 13,8 mm, szeroka na 45,5 mm i wykonana ze stali nierdzewnej. W oczy rzucają się także dwa przyciski funkcyjne oraz obracana koronka. Urządzenie przed zalaniem chronić ma wodoodporność do 3 ATM.

Producent postawił tu na ekran AMOLED. Sercem zegarka jest procesor Snapdragon Wear 4100+, który jest wspierany przez 1 GB RAM. Mamy tu również 8 GB pamięci na dane użytkownika i aplikacje. Diesel Griffed Gen 6. pracuje pod kontrolą Wear OS 3, więc jego funkcjonalności będziemy mogli rozszerzać dzięki Sklepowi Play. Poza tym urządzenie standardowo – będzie monitorować nasze treningi, stan zdrowia, czy też przekazywać nam powiadomienia ze smartfona.

Czytaj też: Samsung chce bić kolejne rekordy!

Zegarek sprzedawany będzie w kilku wariantach – z paskami wykonanymi z materiałów takich, jak metal, skóra lub nylon. Diesel Griffed Gen 6. został wyceniony na 369 euro. Sprzedaż wystartuje od 1 grudnia. Jak Wam podoba się ten smartwatch?

Grafika tytułowa: Diesel