Premiera fotograficznego Vivo już jutro!

Premiery topowych smartfonów od znanych producentów zawsze budzą sporo emocji. Duże koncerny bowiem prześcigają się w staraniach, by ich flagowce zdobyły serca fanów Androida na całym świecie. Vivo zaprezentuje nam swoje nowości już jutro, a wśród nich – mocarnego X90 Pro+ dedykowanego fanom mobilnej fotografii.

fot. vivo

Takich rozwiązań można zazdrościć!

Vivo X90 Pro+ to smartfon z najwyższej półki. Nabywcom zaoferuje 6,78-calowy ekran AMOLED LTPO E6 o rozdzielczości 3200×1440 pikseli i odświeżaniu 144 Hz. Sercem będzie tu procesor Snapragon 8 Gen 2 wspierany przez nawet 16 GB RAM oraz 512 GB przestrzeni na dane użytkownika. Tak mocny zestaw zasilała będzie bateria o pojemności 4700 mAh wspierająca przewodowe ładowanie z mocą 120 W, ładowanie indukcyjne 50 W oraz zwrotne 10 W.

Do rozmów wideo przeznaczona zostanie kamerka frontowa o rozdzielczości 32 MP. Ciekawszy zestaw znajdziemy jednak na „pleckach”. Producent zaserwuje nam tu główny aparat 50 MP z 1-calowym obiektywem oraz stabilizacją gimbalową. Będzie on wspierany przez szeroki kąt 48 MP oraz dwa teleobiektywy – 50 MP i 64 MP. Jestem niezmiernie ciekaw jak taki zestaw będzie sprawował się w praktyce podczas wykonywania zdjęć.

Czytaj też: Wybieramy smartfon do 3000 złotych – listopad 2022

Jestem ciekaw kiedy i w jakiej cenie nowość od Vivo zadebiutuje w Polsce. Jeśli tylko pojawi się taka możliwość – będziemy dla Was testować tego smartfona. Na razie jednak musimy uzbroić się jeszcze w troszkę cierpliwości i poczekać do jutrzejszej prezentacji.

Grafika tytułowa: vivo