Diablo IV – zarejestruj się do bety!

Diablo IV to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier od Blizzarda. Po stricte nastawionym na urządzenia mobilne oraz na mikropłatności Diablo Immortal, fani serii oczekują dobrej produkcji dla jednego gracza o ciężkim, mrocznym klimacie. Wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona serii taka właśnie będzie. Można się już rejestrować do beta testów gry!

Rejestracja do bety i nowości!

Blizzard ogłosił właśnie, że można już rejestrować się do beta testów Diablo IV. Będą to testy zamknięte, w których udział weźmie ograniczona ilość osób. Twórcy gry wybiorą te osoby spośród wszystkich, które zapiszą się do bety. Waszym zadaniem w takiej sytuacji będzie wyłapywanie błędów w grze oraz raportowanie ich twórcom. To wan

Przy okazji poznaliśmy kolejną klasę postaci w przypadku Diablo IV. Będzie to… Nekromantka. Oczywiście – jak w przypadku poprzednich odsłon gry – postać ta będzie zajmowała się manipulacją życiem i śmiercią, rzucaniem klątw czy tworzeniem golemów. Mag śmierci doskonale wpisze się w mroczny klimat Diablo IV, który ma dość wyraźnie odróżniać grę od poprzednika.

Czytaj też: Diablo Immortal – pierwsze wrażenia z Bety na peceta

Diablo IV rzekomo zadebiutuje na półkach sklepowych w przyszłym roku. To dobra wiadomość. Na grę czekamy już bowiem dość długo. Miejmy nadzieję, że beta testy pomogą w dopracowaniu produkcji. Liczę też na to, że Blizzard nie przygnębi nas wymaganiami sprzętowymi gry i że spokojnie uruchomimy ją na tych komputerach, na których działa Diablo II Resurrected.