Debiutuje głośnik imprezowy JBL PartyBox Club 120

JBL PartyBox Club 120 to nie tylko głośnik – to pełne doznania muzyczne i wizualne, które przenoszą imprezę na wyższy poziom. Wyposażony w potężne brzmienie JBL Pro Sound, ten głośnik wypełnia otoczenie czystym, dynamicznym dźwiękiem i głębokim basem, podbijając atmosferę każdej imprezy.

Nowoczesne rozwiązania i potężne brzmienie

Parowanie dowolnego urządzenia Bluetooth z JBL PartyBox Club 120 jest szybkie i łatwe, co pozwala przesyłać ulubioną imprezową playlistę w mgnieniu oka. A dzięki wejściu mikrofonu i gitary, można dzielić się swoją muzyką i talentem z innymi, dodając niepowtarzalny urok każdej imprezie. Ergonomiczny, składany uchwyt gwarantuje łatwe przenoszenie głośnika, a jego odporne na zachlapania konstrukcja sprawia, że nie musisz się martwić nawet niewielkim deszczem podczas imprezy na świeżym powietrzu. Z możliwością do 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, można bawić się od południa do północy bez przerwy. A jeśli impreza trwa dalej, wystarczy wymienić akumulator i kontynuować zabawę.

Współpraca dwóch głośników JBL PartyBox Club 120 zapewnia jeszcze większe doznania muzyczne, tworząc przestrzenny dźwięk stereo. A dzięki aplikacji JBL PartyBox, możesz bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL z Auracast™, co daje nieograniczone możliwości rozkręcenia imprezy. Technologia AI Sound Boost analizuje sygnał audio w czasie rzeczywistym, dostosowując parametry głośnika, co pozwala uzyskać lepszy i mocniejszy dźwięk bez względu na warunki. Dodatkowo, połączenie wielu głośników przez Auracast™ daje możliwość stworzenia jeszcze potężniejszego uderzenia oryginalnego brzmienia JBL Pro Sound.

Ponadto, JBL PartyBox Club 120 jest przyjazny dla środowiska, wykonany z materiałów z recyklingu poużytkowego i opakowany w papier z certyfikatem FSC. Dzięki temu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką w zgodzie z naturą.

Cena nowego głośnika JBL PartyBox Club 120 to 1749 złotych.

Czytaj też: Najlepsze brzmienie na majówkę z głośnikami JBL!

Grafika tytułowa: JBL