Najlepsze brzmienie na majówkę z głośnikami JBL!

Większość już z niecierpliwością odlicza czas do majówki. A daty weekendu majowego układają się w tym roku fantastycznie. Wystarczy wziąć jeden dzień urlopu, by mieć aż pięć dni wolnego! Co zrobić z taką ilością wolnego czasu? Cokolwiek się zdecyduje, warto zabrać ze sobą swoją ulubioną muzykę.

fot. JBL

Dobry głośnik na majówkowy wypad

Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w głośnik przenośny. Na planowanych wycieczkach rowerowych doskonale sprawdzi się JBL Wind 3S. Zatrzaskuje się w dołączonym uchwycie na kierownicę, który przymocować można między innymi do roweru. A gdy użytkownik podróżuje pieszo, może wyjąć głośnik z uchwytu i przymocować go do paska, ubrania lub plecaka za pomocą wbudowanego klipsa. Głośnik Wind 3S jest całkowicie wodoodporny i pyłoszczelny (IP67), więc nie trzeba się martwić, jeśli zostanie się złapanym przez deszcz, czy nawet oberwanie chmury. Można bezprzewodowo przesyłać muzykę ze swojego smartfona przez Bluetooth. Łatwa obsługa, dzięki przyciskom z przodu i po bokach głośnika pozwala na dokonywanie regulacji bez odrywania wzroku od drogi. Wbudowany akumulator zapewnia do 5 godzin użytkowania.

Innym wspaniałym towarzyszem każdej przygody jest JBL Flip 6. Efektowny dźwięk JBL Original Pro Sound to wyjątkowa wyrazistość osiągnięta, dzięki dwudrożnemu systemowi przetworników. Ten przenośny głośnik o dużej mocy jest wodoodporny i pyłoszczelny (IP67), dzięki czemu można zabrać go ze sobą w każdą pogodę. Dzięki akumulatorowi wystarczającemu nawet na 12 godzin odtwarzania, można imprezować do zachodu, a nawet wschodu słońca! Funkcja PartyBoost pozwala łączyć wiele głośników zgodnych z tym standardem. JBL Flip 6 dostępny jest w wielu modnych kolorach.

Warto też przyjrzeć się kultowemu modelowi JBL Boombox 3. Wyposażony został w solidną metalową rączkę z silikonowymi elementami zapewniającymi pewne trzymanie, dwie membrany pasywne oraz oryginalny, wodoodporny i pyłoszczelny materiał. Nowy subwoofer zapewnia znacznie głębsze brzmienie basu i potężny dźwięk JBL Original Pro Sound, a wszystko to przy niższym poziomie zniekształceń. Czas odtwarzania sięga nawet 24 godzin i zapewnia moc od porannego treningu do wieczornego spotkania z przyjaciółmi. JBL Boombox 3 pozwala celebrować każdą chwilę przy dźwiękach, które się kocha. Natomiast aplikacja JBL Portable umożliwia błyskawiczne łączenie wielu głośników, aby uzyskać praktycznie nieograniczony dźwięk. Nowa 3-drożna konstrukcja głośnika zapewnia wyższą czułość akustyczną, co zwiększa wyrazistość dźwięku przy jednoczesnym zmniejszeniu zniekształceń, generując monstrualny bas i bogate spektrum dźwiękowe – niezależnie od tego, jak bardzo zwiększy się głośność. Odporność na wodę i pył na poziomie IP67 to bezstresowe użytkowanie na basenie czy w parku, dzięki czemu JBL Boombox 3 może towarzyszyć użytkownikowi wszędzie, zarówno w deszczowe, jak i słoneczne dni.

Czytaj też:

Grafika tytułowa: JBL