Rozpoczyna się Xiaomi Fan Festival!

Xiaomi świętuje swoją niezwykłą podróż od debiutu na rynku chińskim 6 kwietnia 2006 roku. Od tamtej chwili firma konsekwentnie zyskuje zaufanie i uwielbienie fanów, którzy stanowią serce marki. Co zaczęło się od niewielkiej grupy entuzjastów, rozrosło się w dynamiczną społeczność, prowadząc do powstania kultowego wydarzenia – Xiaomi Fan Festival.

Ważne wydarzenie dla fanów Xiaomi!

Pierwszy festiwal odbył się w 2012 roku w Chinach, a jego popularność zaowocowała ekspansją na Indie, Indonezję, a wreszcie w 2018 roku na rynek europejski. Obecnie Xiaomi Fan Festival gromadzi entuzjastów w ponad 40 krajach i regionach na całym świecie, stanowiąc wyjątkową okazję do świętowania dla wszystkich miłośników marki.

Jednym z największych atutów Xiaomi jest zaangażowanie społeczności w rozwój produktów. Oprogramowanie MIUI, będące charakterystycznym elementem smartfonów Xiaomi, początkowo było projektem open source, co umożliwiało każdemu wkład w jego rozwój. To podejście zaowocowało stałą współpracą zewnętrznych programistów i utrzymaniem bliskiej relacji z użytkownikami.

Tegoroczny Xiaomi Fan Festival rozpoczął się 2 kwietnia, z ofertą limitowanej edycji Redmi Note 13 Pro+ 5G w specjalnym srebrnym wydaniu ozdobionym logo festiwalu. W okresie od 5 do 18 kwietnia czekają także na klientów atrakcyjne promocje produktowe oraz konkursy z nagrodami, dostępne zarówno na stronie internetowej Xiaomi, jak i w mediach społecznościowych marki.

Czytaj też: Redmi Note 13 Pro – pozytywne zaskoczenie w rozsądnej cenie!

Grafika tytułowa: Xiaomi