Czekasz na świąteczny prezent? InPost pomoże!

Wkraczamy w decydującą fazę wielkiej, przedświątecznej gorączki. Niezdecydowani i zapominalscy na ostatnią chwilę zamawiają jeszcze prezenty przed Wigilią, która już za nieco ponad tydzień. Tymczasem najpopularniejszy w Polsce dostawca usług kurierskich – InPost – zapewnia, że prezenty dotrą na czas.

Kurierzy pracują bez wytchnienia!

Okres przedświąteczny to bardzo intensywny czas dla kurierów, którzy pracują w pocie czoła, by dostarczyć nam wszystkie najważniejsze przesyłki (głównie te prezentowe). Podobnie, jak w poprzednich latach, pracownicy InPost będą dostarczać przesyłki także w przedświateczny weekend. Poza tym gigant zadeklarował, że wszystkie przesyłki dostarczone do Paczkomatu do godziny 13:00 w dniu 22 grudnia 2022 dotrą do odbiorców jeszcze zanim na niebie zabłyśnie przysłowiowa „pierwsza gwiazdka”.

W stosunku do ubiegłego roku gwarantowany termin dostarczenia paczek wydłużono o dwa dni. To zasługa usprawnień procesów logistycznych. Pamiętajmy jednak także, by docenić tytaniczny wysiłek osób dostarczających przesyłki do Paczkomatów oraz do naszych domów. To dla nich trudny czas. A jak na temat przedświątecznej gorączki wypowiada się szef InPostu?

„Zorganizowaliśmy cały proces logistyczny tak, by analogicznie jak w latach ubiegłych każda przesyłka z prezentami i zakupami świątecznymi, nawet tymi zrobionymi w ostatniej chwili trafiła do odbiorców przed świętami.” – Rafał Brzoska, prezes InPost

Czytaj też: Otomoto Pay – wygodny zakup samochodu?

Dajcie koniecznie znać, czy Wy zakończyliście już poszukiwania świątecznych prezentów. Mamy nadzieję, że pomógł Wam w tym nasz poradnik, który przygotowaliśmy dla Was na początku miesiąca!

Grafika tytułowa: InPost