Apple zakłada rekordową sprzedaż iPhone’a 14!

Ostatnimi czasy dość głośno mówi się o tym, że na rynku urządzeń mobilnych panuje kryzys. Sprzęt odczuwalnie drożeje i pojawiają się problemy z jego dostępnością. To wina przerywanych łańcuchów dostaw związanych z pandemią koronawirusa. Apple jednak nic sobie nie robi z kłopotów konkurencji i zakłada, że wyniki sprzedaży iPhone’a 14 we wszystkich odmianach będą rekordowe.

Ambitne plany Apple!

Biorąc pod uwagę fakt, że rodzina iPhone 14 nie zaoferuje nam rewolucyjnych zmian względem poprzednika – entuzjazm Apple zaskakuje. Koncern z Cupertino zakłada, że łącznie sprzeda aż 95 milionów egzemplarzy iPhone 14 we wszystkich wersjach. Co ciekawe, gigant zakłada, że najlepiej sprzeda się najdroższa wersja smartfona – iPhone 14 Pro Max.

Oczywiście życzę Apple jak najlepiej, ale w dobie kryzysu może być bardzo ciężko osiągnąć tak znakomity wynik. Każdy z nas dwukrotnie spogląda teraz na każdą wydaną złotówkę. Jeśli więc gigant z Cupertino nie zaserwuje nam na pokładzie swoich tegorocznych smartfonów prawdziwych game changerów, to może być dość trudno osiągnąć założony cel.

Czytaj też: Samsung szykuje składany tablet!

No cóż – za nieco ponad miesiąc poznamy nowe iPhone’y oficjalnie. Może Apple zdecyduje się na przeforsowanie w ich przypadku jakichś rozwiązań, które do tej pory trzymane były w tajemnicy? Czas pokaże!

Grafika tytułowa: Anh Nhat / Unsplash