Canva z nowymi możliwościami!

Canva to świetne narzędzie do projektowania grafiki i materiałów wideo. Korzystać możemy z niego zarówno w postaci webowej, jak i poprzez aplikacje dedykowaną urządzeniom mobilnym. Twórcy Canvy nieustannie dążą do tego, by rozszerzać możliwości swojego narzędzia. Jakie nowości przedstawili nam podczas Canva Create?

Już nie tylko projektowanie grafiki!

W opracowaniu są całkiem nowe rozwiązania dedykowane osobom zajmującym się pracą kreatywną. Można pokusić się o stwierdzenie, że nadchodzi zupełnie nowa era w historii popularnego narzędzia. Zapowiedziano powstanie Canva Docs, Canva Websites oraz Canva Whiteboards and Data Visualization. Wdrożone zostaną także narzędzia ułatwiające drukowanie poszczególnych projektów. Nas najbardziej interesuje Canva Docs.

Będzie to bowiem kolejne na rynku narzędzie służące do tworzenia i edycji dokumentów on-line. Nie będzie jednak skupiało się na tworzeniu dokumentów w ujęciu profesjonalnym. Canva po raz kolejny postawi na to, za co najbardziej lubimy ową usługę – na komponowanie plików poprzez składanie ich z elementów w edytorze wizualnym. Póki co jednak ciężko określić, jak wygodne w obsłudze będzie to rozwiązanie.

Czytaj też: Canva – projektuj grafiki gdziekolwiek jesteś!

Gdy tylko nowości zostaną oficjalnie wdrożone – będziemy je dla Was testować. Teraz natomiast pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne kroki twórców, którzy najpierw omawiane nowości będą musieli finalnie dopracować.