Apple znów zaskakuje! Wow – oto funkcja, którą znamy od lat!

Apple jest znane z tego, że prezentuje nam stare rozwiązania jako cudowne nowości dla smartfonów iPhone. Nie inaczej jest i tym razem. Nowa generacja smartfonów z Cupertino zaoferuje nam funkcję, z której fani systemu Android… korzystają od lat!

Always-On-Display jest „emejzing”!

Always-On-Display to funkcja pozwalająca na podglądanie informacji na ekranie smartfona nawet w czasie, gdy jest on zablokowany. Użytkownicy wybranych smartfonów z Androidem korzystają z niej od lat. Apple tymczasem przespało ten okres i dopiero w przypadku iPhone 14 zaoferuje nam omawianą, bardzo wygodną na co dzień funkcję.

Z pewnością przy okazji jej prezentacji pracownicy koncernu z Cupertino będą starali się udowodnić nam, jaką wspaniałą nowością jest AOD. Nie dajmy się jednak zwariować. To żadna nowość, tylko odgrzewany kotlet, którego Apple nie umiało, bądź po prostu nie chciało zaoferować nam wcześniej – by mieć kartę przetargową w przypadku premiery nowych urządzeń.

Czytaj też: Microsoft Edge przyśpieszy na starszych komputerach?

Odnoszę wrażenie, że koncern z Cupertino nie radzi sobie w ostatnich latach z zaskakiwaniem nas ciekawymi funkcjami iPhone’ów. Urządzenia Apple nie są już tak intensywnie rozwijane jak kiedyś i pod wieloma względami ustępują sprzętowi z Androidem. Oddani fani jednak z pewnością docenią nową funkcję ekranu iPhone’ów.