HBO Max w Polsce – atrakcyjna promocja na start!

Od dłuższego czasu wiemy, że w najbliższym czasie w Polsce zadebiutuje HBO Max. Fani usług VOD są tym faktem zachwyceni. Nieco mniej entuzjazmu wyrażają administratorzy Netflixa, którego pozycja w naszym kraju zostanie z pewnością podważona. My natomiast wiemy już oficjalnie, kiedy platforma zaliczy swój debiut nad Wisłą i jaka będzie towarzyszyła mu promocja!

HBO Max w Polsce – taki rabat to prawdziwy skarb!

HBO Max w Polsce wystartuje od 8 marca bieżącego roku – to już pewne. Administratorzy tego całkiem niezłego serwisu VOD mają dla nas atrakcyjną promocję związaną z jego premierą na naszym rodzimym rynku. Każda osoba, która zdecyduje się na subskrybowanie usługi do 31 marca 2022 roku, otrzyma stały rabat na abonament w wysokości 33% na zawsze. To bardzo atrakcyjna propozycja!

Biorąc pod uwagę fakt, że HBO Max ma kosztować w Polsce 29,99 złotych miesięcznie, to za usługę zapłacicie jedynie 19,99 złotych. Warto pamiętać jednak o tym, że gdy anulujecie subskrypcję i po czasie zechcecie do niej wrócić, owa zniżka nie będzie już obowiązywała. Myślę jednak, że oferta HBO Max będzie na tyle bogata, że cena subskrypcji nie będzie dla nikogo zbytnim obciążeniem.

Czytaj też: Motorola Moto G200 – świetny smartfon za uczciwe pieniądze!

Nie mogę się doczekać premiery HBO Max w Polsce. Mam nadzieję, że znacznych usprawnień doczeka się także aplikacja HBO GO, która przejdzie stosowny rebranding. Mówi się, że otrzyma wsparcie dla 4K i profili użytkowników. Byłoby to ogromne usprawnienie. Wszystkiego dowiemy się za nieco ponad miesiąc!

Grafika tytułowa: HBO Max