Apple pomoże w zakupach dzięki konsultantom!

Apple to jeden z tych producentów, którzy nieustannie utrzymują się na topie w segmencie urządzeń mobilnych. Choć sprzęt z nadgryzionym jabłkiem na obudowie nie należy do najtańszych, to na całym świecie sprzedaje się w milionach egzemplarzy. Jeśli zdarza się Wam być niezdecydowanym podczas zakupów, koncern z Cupertino ma na to remedium. Od teraz w wyborze urządzeń pomogą nam na żywo konsultanci giganta.

fot. Apple

Niezdecydowany? Apple pomoże na żywo!

W pierwszej kolejności nowy sposób dokonywania zakupów w sklepie Apple zostaje wprowadzony w Stanach Zjednoczonych. W momencie wizyty na stronie sprzedażowej giganta z Cupertino będzie można połączyć się z konsultatnem, który doradzi w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz rozwieje wszelkie wątpliwości klientów odpowiadając na ich pytania.

Konsultanci pomogą nie tylko w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Będą odpowiadać także na pytania związane z oprogramowaniem od Apple oraz pomagać w przesiadce z Androida czy Windowsa na ekosystem giganta z Cupertino. Ich pomoc może się nieoceniona chociażby dla osób, które z ekosystemem Apple nie miały nigdy do czynienia.

Czytaj też: Google chce być jak Apple na rynku smartwatchy!

Czy usługa trafi na polski rynek? Tego jeszcze nie wiemy. Biorąc pod uwagę jednak fakt, że nad Wisłą nie mamy nawet Cortany po polsku, nie nastawiałbym się na aż takie wspieranie klienta w zakupach. Może za kilka lat, ale na pewno nie teraz.

Grafika tytułowa: Alexandr Bormotin / Unsplash