Amazfit GTR Mini oficjalnie!

Amazfit przedstawia GTR Mini – smukły i stylowy okrągły smartwatch o superkompaktowej konstrukcji 42 mm, który oferuje 14-dniowy czas pracy na baterii, pięć systemów pozycjonowania satelitarnego, 120+ trybów sportowych i funkcje monitorowania zdrowia 24/7. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat?

fot. Amazfit

Co wiadomo o zegarku?

Od środkowej ramki i przycisku ze stali nierdzewnej o wysokim połysku, po przeszklony panel, który dzieli jednolity schemat kolorów z paskiem, ten klasyczny smartwatch wyróżnia się jako wyjątkowy w porównaniu z innymi kompaktowymi urządzeniami, które mają tendencję do występowania tylko w kwadratowej konstrukcji. Supersmukły i lekki przy zaledwie 9,25 mm i 24,6 g, Amazfit GTR Mini nie tylko świetnie wygląda na mniejszych nadgarstkach, ale jest zaprojektowany dla maksymalnego komfortu przez cały dzień i całą noc.

Zakrzywiony szklany ekran i 1,28-calowy wyświetlacz HD AMOLED umożliwiają Amazfit GTR Mini dostarczanie olśniewających wizualizacji. Wraz z szerokim wyborem 80+ żywych tarcz zegarka, nowy tryb Portrait pozwala użytkownikom przesłać 3 ulubione zdjęcia do tarczy zegarka, które będą się zmieniać przy każdym wybudzeniu smartwatcha.

Wraz z maksymalnym stylem, smartwatch zapewnia maksymalną moc dzięki baterii o pojemności 280 mAh, która zasila smartwatch do 14 dni przy typowym użytkowaniu – lub nawet do 20 dni w trybie oszczędzania baterii.

Włączając opatentowaną przez Amazfit technologię kołowo spolaryzowanej anteny GPS, która odbiera prawie dwa razy więcej sygnałów satelitarnych niż zwykłe anteny, Amazfit GTR Mini jest w stanie mocniej i dokładniej śledzić sygnał GPS i obsługuje pięć systemów pozycjonowania satelitarnego dla bardziej globalnego zasięgu. Klasa wodoodporności 5 ATM oznacza również, że możesz nosić zegarek do swoich wodnych aktywności.

Dzięki obsłudze ponad 120 trybów sportowych, automatycznemu rozpoznawaniu siedmiu sportów oraz całodobowemu monitorowaniu nasycenia krwi tlenem, tętna i poziomu stresu, Amazfit GTR Mini pozwoli na stały monitoring twojego zdrowia i kondycji.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 5 z ważnym usprawnieniem?

Amazfit GTR Mini jest dostępny w kolorach Midnight Black, Misty Pink i Ocean Blue w cenie: 619 zł

Grafika tytułowa: Amazfit