Startuje przedsprzedaż telewizorów Samsung na 2023 rok!

Samsung rozpoczął pierwszą przedsprzedaż telewizorów z portfolio na 2023 rok. Ofertą objęte są wybrane modele z serii Excellence Line Neo QLED 8K, Neo QLED 4K i OLED. Widzowie, którzy zamówią je już teraz mogą otrzymać dedykowany soundbar za 1 zł. Promocja obowiązuje od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Nowoczesne telewizory Samsung można już zamawiać!

Tegoroczna oferta telewizorów Samsung jest zróżnicowana bardziej niż kiedykolwiek, dlatego do pierwszej przedsprzedaży trafiły modele reprezentujące różne technologie i adresujące różne potrzeby i oczekiwania widzów.

Excellence Line Neo QLED 8K i Neo QLED 4K wykorzystują technologię Quantum Mini LED, która odpowiada m.in. za lepszą kontrolę nad podświetleniem, co przekłada się na większą szczegółowość obrazu. Detale będą bardziej widoczne zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Jednym z wyróżników Excellence Line jest multi-inteligentny procesor, który wspomaga udoskonalony proces skalowania jakości obrazu zbliżonej do 8K, co zapewnia nieosiągalny dotychczas realizm. Efekt końcowy wspierany jest dodatkowo przez technologię Wzmocnienia Głębi Obrazu Pro (Real Depth Enhancer Pro) oraz lepszą kontrolę nad podświetleniem kształtów (Shape Adaptive Light Control), co nadaje efekt trójwymiarowości.

Z kolei tegoroczne telewizory Samsung OLED S90C nie uznają kompromisów i dają prawdziwie kinowe wrażenia w domu. Technologia Samsung OLED łączy głęboką czerń, czystą biel i pełną paletę żywych kolorów. Dzięki nowoczesnym samoemisyjnym pikselom oraz Quantum Dot widzowie będą cieszyć się realistycznymi, wyraźnymi i jaśniejszymi kolorami.

Samsung mnoży korzyści

W ramach przedsprzedaży nie tylko można wcześniej zamówić najnowsze telewizory Samsung z oferty na 2023 rok, ale także zyskać soundbar za 1 zł.  W zależności od wybranego modelu oferowane będą soundbary Q-Serii HW-Q800B lub HW-Q930B. Oba urządzenia dzięki wsparciu funkcji, takich jak Q-Symphony czy Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni spotęgują wrażenia i stworzą naprawdę zgrany duet z najnowszymi telewizorami.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 5 z ważnym usprawnieniem?

Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku. Wysyłka produktów rozpocznie się od 3 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia 2023 r. Liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona. Zestawy promocyjne można zamawiać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w Audio Color, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM.

Grafika tytułowa: Samsung