Aktywna wiosna z słuchawkami TWS Jabra Elite!

Początek wiosny to doskonała okazja, żeby wyjść z domu i zadbać o kondycję. Podczas biegania lub praktykowania innych ćwiczeń bardzo pomaga nam ulubiona muzyka. Aby cieszyć się nią w wygodny i niczym nie zakłócony sposób – warto postawić na dobrej jakości słuchawki sportowe. Takie w swojej ofercie ma dla nas koncern Jabra. Co warto wiedzieć o modelach Elite 4 Active i Elite 7 Active?

Jabra Elite 4 Active – idealne na wiosenne treningi!

Jabra Elite 4 Active to opłacalne w zakupie słuchawki stworzone z myślą o aktywnych. Stworzono je z myślą o osobach, które pochłaniają mniej intensywne ćwiczenia, takie jak joga, nordic walking czy lekki jogging. Dzięki wbudowanym funkcjom w prosty sposób możemy przełączać się między ANC a funkcją HearThrough, która zapewnia bezpieczeństwo podczas przemieszczania się w ruchu drogowym. Słuchawki Jabra Elite 4 Active zachwycają wytrzymałością. Dzięki przemyślanej konstrukcji możemy je doskonale dopasować do kształtu naszego ucha. Niestraszne im także działanie wody i potu dzięki stopniu ochrony IP57. Jakość odtwarzanego dźwięku możemy wygodnie wyregulować za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+. Za prezentowane słuchawki trzeba zapłacić 499 złotych.

Czytaj też: Jabra Elite 4 Active – test niesamowitych słuchawek dla aktywnych

Jabra Elite 7 Active – gdy nie uznajesz kompromisów!

Jabra Elite 7 Active to słuchawki dla tych osób, które podczas uprawiania sportu nie uznają żadnych kompromisów. Producent postawił w ich przypadku na autorską technologię ShakeGrip™, która zapewnia pewne trzymanie się w uszach nawet w trakcie bardzo intensywnych treningów. Atutem Jabra Elite 7 Active jest odporność na deszcz i pot dzięki stopniowi ochrony IP57. Tak jak w przypadku tańszego modelu mamy tutaj wsparcie dla bardzo ważnych funkcji ANC oraz HearThrough mających zapewnić nam najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. To jednak nie wszystko! Dzięki aplikacji Jabra Sound+ oraz funkcjom MyFit i MyControls satysfakcja z użytkowania sportowych słuchawek przenosi się na zupełnie nowy poziom. MyFit sprawdza dopasowanie każdej słuchawki dousznej, aby ustalić jej najlepsze położenie w uchu. MyControls umożliwia zmianę konfiguracji standardowych funkcji przypisanych do poszczególnych przycisków słuchawek dousznych. Cena tych słuchawek to 699 złotych.

Czytaj też: Jabra Elite 7 Active – zabierz je ze sobą na trening!

A czy Ty masz już swoje Jabra Elite Active?